Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

Izjava jednog od najgorih igraca u danasnjem Zvezdinom timu:

 

 

kako sad jedan od najgorih igraca? ako se dobro secam, vi ste ga bas branili kada je potpisao za zvezdu? a ja sam pisao da je on uzasna prevara od igraca i da nista ne zna. inace se slazem da ce biti jedan od najgorih, samo se bojim da ga miloje nece izbaciti iz tima, pretpostavljam da imaju specijane odnose koje su izgradili jos na banovom brdu.

Link to comment
  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izjava jednog od najgorih igraca u danasnjem Zvezdinom timu:

 

"Нервира ме Меси када пипка и склања лопту, нервира ме он као играч."

 

:lol:
Link to comment

To je onaj Radonjic sto je kao klinac iz Partizana otisao u Romu? Secam se da je imao dripacke izjave i jos gore ponasanje. Verovatno su Italijani videli o kakvom komadu sirovine se radi pa su ga sutnuli nazad. Nema veze, ocigledno je otvoren za kombinacije sa Terzicem, ne sumnjam da ce veliki ekonomski mag naci nacin da izvuce pare iz kluba sebi u dzep, a da to predstavi kao fantomsko smanjenje dugova.

Link to comment

 

Bice od njega nesto :D

 

DFHGDuHXcAEzKQo.jpg

 

 

Dobili smo i novog golmana, na srecu nije Bajko, nego Borjan...

 

Odlazak Filipa Manojlovića u Hetafe primorao je čelnike i sportski sektor crveno-belih na munjevitu reakciju. Mladi čuvar mreže će se u petak i zvanično preseliti u predgrađe Madrida, a do tog dana bi Milan Borjan trebalo da bude član Crvene zvezde i automatski stekne pravo igranja u dvomeču sa Spartom.

 

Tačnije, postoje nagoveštaji da će bivši golman Radničkog i Ludogoreca koliko već sutra potpisati ugovor sa Crvenom zvezdom. On se trenutno nalazi na Gold Kupu gde brani boje selekcije Kande, ali bi prema saznanjima MOZZART Sporta ugovor o dvogodišnjoj saradnji sa crveno-belima da potpiše mejlom.

Edited by Milosh76
Link to comment

Jel meni promiče nešto bitno, ili yt snimak ne može da dočara taj veliki talenat?

 

Na celom snimku ima možda jedan dribling. Kakvo je to talentovano krilo bez eksplozivnosti i driblinga

Edited by levi
Link to comment

Како шта ће вам, па ви нисте ни свесни да вас Нишлије полако преузимају изнутра, постаћете наша филијала...  :fantom:

Link to comment

Borjan - Stojkovic, Babic, Savic, Rodic - Jovicic , Gobeljic - Rikardinjo, Radonjic,  Pesic  i Boaci (dosao kao slobodan igrac, pa da ga racunamo kao novog)...

 

Ceo tim je doveo Terzic :Hail:  i to cak bolji tim nego sto smo imali prosle sezone :isuse:  A ima i par igraca za klupu, zlu ne trebalo

Link to comment

Jel meni promiče nešto bitno, ili yt snimak ne može da dočara taj veliki talenat?

 

Na celom snimku ima možda jedan dribling. Kakvo je to talentovano krilo bez eksplozivnosti i driblinga

Bolje da ste doveli onoga sto je dao prvi gol na ovom videu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...