Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

i njima je odbrana usporeni film, mogli bi to malo da pojačamo u drugom pol. brzo rade kontru i non stop nam se vrzmaju oko 16 (toliko o sprečavanju tranzicije), mislim da ćemo sigurno jedan primiti. drugim rečima nakantaće nas u drugom.

Link to comment
3 minutes ago, MocaVukotic said:

i njima je odbrana usporeni film, mogli bi to malo da pojačamo u drugom pol. brzo rade kontru i non stop nam se vrzmaju oko 16 (toliko o sprečavanju tranzicije), mislim da ćemo sigurno jedan primiti. drugim rečima nakantaće nas u drugom.

 

Nije bas non-stop, a i to je pre svega zbog slabije defanzivne igre sredine u njihovom pozicionom napadu. Pritom nam nisu napravili sansu. Ova utakmica jos uvek vise zavisi od nas, bojim se fizicke spremnosti ekipe.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mnogo nam nedostaje Zdjelar u sredini da se bije sa česima. Sa njim bih potpisao garantovan prolaz protiv čeha, ovako sam umereni optimista. Ako ne primimo gol do kraja šanse su nam već na 60%, pa makar bilo i 0 - 0.

Link to comment

Partizan dobar i vrlo gledljiv..Ove kad sam poslednji put gledao protiv neke euro ekipe, bili su zajebani kao kratko cebe, vazda ih drzavsi pod presingom.
U odbrani im.igraju poprilicno matori igraci..moze tu da prodje nesto

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

Teča mudro postavio, teško da ovi mogu da priprete bez nekog naseg teškog kiksa, mislim da će ući u meč dosta bolje naši mladunci već početkom drugog poluvremena. 

 

Tambi je odličan, opet odrađuje vrhunski posao, brine me sto jankovića nema nigde. 

 

Hvala grku što nije dao žuti jevtovicu. 

Link to comment

Malopre je, za divno cudo, dao fin pas Urosevicu, ali ovaj baloniraotm....

 

Glupav zuti Mitrovica, sad mora dobro da se pazi.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
2 minutes ago, Toni Sumaher said:

Jbt, Jankovicu....kako ovo iritira....I opet smara sa loptom.

 

mora brže janković da se oslobađa lopte. ovo njegovo pipkanje i driblanje naučno empirijski dokazano da ne vodi nikuda, osim otvaranje kontre protivnika.

ako ovako nastavi neka udje ivanović.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...