Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18

Featured Replies

  • Author

Malo podsećanje kakvi smo bili kod MiroslavaĐukića protiv Real Madrida, na turniru Santiago Bernabeu 5.decembra 2007.g. 

 

  • Replies 4.9k
  • Views 289.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo podsećanje kakvi smo bili kod MiroslavaĐukića protiv Real Madrida, na turniru Santiago Bernabeu 5.decembra 2007.g. 

 

 

:D

 

Ovo je bio trening Reala, a ne prijateljska utakmica...jbt, kao da smo igrali grupnu fazu LS.

Edited by Toni Sumaher

  • Author

Pise lepo "na turniru Santiago Bernabeu."

Pa, nije ovo nikakvo merilo necijeg trenerskog umeca, utakmica potpuno opustena, to ti kazem.

kad zasmejavate gledaoce igrate prvu u evropi?

  • Author

Pa, nije ovo nikakvo merilo necijeg trenerskog umeca, utakmica potpuno opustena, to ti kazem.

U redu.

kad pokoravete Evropu igrate prvu u evropi?

11. ili 12. 07.

  • 2 weeks later...

lepo si ga izmalerisao đorđije, posle ovog klipa nikada nećemo napraviti valjani rezultat

:fantom:

 

 

 

 

ovo nama treba

 

http://youtu.be/gP9HKgUhzu4

  • Author

Nema šta da malerišem, to se desilo prošle godine, ne treba zaboraviti. Nema "lako ćemo".

Bio sam ja. Snezno ludlilo i odita burazer. Protiv cska posle nije bilo snega, al je bilo hladno u pizdu materinu.

cela ta sezona je bila ledena. sećam se prve protivu egalea jezivo hladno je bilo, pa posle i viljareal isto

a ove dve protiv dnjeora i cska su priča za sebe

Bio na obe, sećam se da sam psovao olica sve vreme, baš je bio raspoložen te noći.

 

Al kad krene atmosfera da se diže nije se osećala hladnoća. Nadam se ove godine da neće biti toliko hladno, a i da ćemo prezimiti. :)))

Mislim da je na CSKA bilo hladnije iako je bilo snega na Dnjepru

Edited by copkillah

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.