Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Culi smo da severna Srbija cita pa nek procitaju malo juznjackog folklora :)

Edited by Redrooster
Link to comment
5 hours ago, Redrooster said:

Culi smo da severna Srbija cita pa nek procitaju malo juznjackog folklora :)

De vi i za to citanje. Ima i od njinih i razumnih i realnih ali kad se dovate oni nerazumni onda nastane nezdravo prepucavanje uz obavezno merenje ciji je duzi.

Na zalost ovaj mulj sto je isplivao ne dozvoljava da se taj duh ferpleja i zdravo rivalstvo izmedju klubova razvija pa se sad dokazuje ko je manji prevarant i lopov.

Ljudi ne postoji mali lopov, samo lopov koji nije mogao vise da ukrade. Ljuci sa okrnjenim moralom nemaju kocnice. Ti moralni pigmeji treba da se osude, i nista ne treba zaboraviti. Ne sme da ih opere ni Evropa, ni nova trava ni nov stadion. Svako ko pokusa da opere ovo sto se sada desava i da ga minimizira nema prava da se sutra ljuti kada to drugi budu radili. Kao ni drugi sada nama ako pokusavaju isto. Kratko pamcenje je u nas Srba izgleda bas pustilo korenje. Svi bi da zaborave svoju ruznu proslost. Kontam da zato prozivate Vojvodjane.

Namerno sam napisao ovako prvu recenicu da vas malo bockam jer ne razumem zasto se hvatate i palite. Zelim da vas nekako odgovorim dok se ovo jos nije razbuktalo. Mislim da trebamo da razvijamo zdrave sportske a i ljudske odnose. Mozda su ljudi ozlojedjeni pa tako pisu a mozda su i neka decurlija. Ne verujem da svi tako razmisljaju pa bi u buduce mogli da postavite neki post koji bi nas zblizio u borbi protiv antifudbla i moralnih gnjida u njemu. Post ljudi koji sagledavaju stvari iz pravog ugla i koji nisu puni mrznje a verujem da ih ima. Pa evo ako stvarno citaju nas forum i za njih ovo isto vazi. Kao da sam njihov i da sam ovo nakacio na njihovom forumu.

Ima jedna dobra stara pricica pa bi lepo legla na ovaj moj komentar:

Na livadi ima puno cveca, raznog,

Ona je puna kolorita, oblika, formi i mirisa.

A tu je i jedno govno...

I gde bas njega vide... ??? ;)

 

Sad verujem da ce svi da se uhvate za jedno g.... i da tvrde da nije jedno i da se cvece i ne vidi ali ovde ne pisem o fudblskom mulju nego o nama. Da se razumemo ;)

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
10 hours ago, MaErAkLoIJA said:

De vi i za to citanje. Ima i od njinih i razumnih i realnih ali kad se dovate oni nerazumni onda nastane nezdravo prepucavanje uz obavezno merenje ciji je duzi.

Na zalost ovaj mulj sto je isplivao ne dozvoljava da se taj duh ferpleja i zdravo rivalstvo izmedju klubova razvija pa se sad dokazuje ko je manji prevarant i lopov.

Ljudi ne postoji mali lopov, samo lopov koji nije mogao vise da ukrade. Ljuci sa okrnjenim moralom nemaju kocnice. Ti moralni pigmeji treba da se osude, i nista ne treba zaboraviti. Ne sme da ih opere ni Evropa, ni nova trava ni nov stadion. Svako ko pokusa da opere ovo sto se sada desava i da ga minimizira nema prava da se sutra ljuti kada to drugi budu radili. Kao ni drugi sada nama ako pokusavaju isto. Kratko pamcenje je u nas Srba izgleda bas pustilo korenje. Svi bi da zaborave svoju ruznu proslost. Kontam da zato prozivate Vojvodjane.

Namerno sam napisao ovako prvu recenicu da vas malo bockam jer ne razumem zasto se hvatate i palite. Zelim da vas nekako odgovorim dok se ovo jos nije razbuktalo. Mislim da trebamo da razvijamo zdrave sportske a i ljudske odnose. Mozda su ljudi ozlojedjeni pa tako pisu a mozda su i neka decurlija. Ne verujem da svi tako razmisljaju pa bi u buduce mogli da postavite neki post koji bi nas zblizio u borbi protiv antifudbla i moralnih gnjida u njemu. Post ljudi koji sagledavaju stvari iz pravog ugla i koji nisu puni mrznje a verujem da ih ima. Pa evo ako stvarno citaju nas forum i za njih ovo isto vazi. Kao da sam njihov i da sam ovo nakacio na njihovom forumu.

Ima jedna dobra stara pricica pa bi lepo legla na ovaj moj komentar:

Na livadi ima puno cveca, raznog,

Ona je puna kolorita, oblika, formi i mirisa.

A tu je i jedno govno...

I gde bas njega vide... ??? ;)

 

Sad verujem da ce svi da se uhvate za jedno g.... i da tvrde da nije jedno i da se cvece i ne vidi ali ovde ne pisem o fudblskom mulju nego o nama. Da se razumemo ;)

 

 

 

Link to comment

Danas sam se radovao 30%. Raduju lepe akcije i poletna igra. Raduje vidno podizanje forme skoro svih igraca. Mi smo pet puta bolji nego pre samo nekoliko kola. Noma izgleda pokrenuo stvar.

Ne mogu da budem na 100% zbog vidnog navlacenja sudije. Vojvodina mnogo tanka i ovo navlacenje je bilo sasvim dovoljno. Skoro pa da i nije trebalo, pobedili bi ih i bez sudijske pomoci. Penal sam video odlicno i cini mi se da je Stanisavljevic (valjda) odgurnut obema rukama. Ipak mislim da se ovo ne svira, posebno ne pri rezultatu 2:0. Bezala lopta prema autu i igrac nije bio u nikakvoj gol sansi. Jeste faul ali za penal treba ipak da se gleda intenzitet i da li je igrac u gol sansi.

Necu da nabrajam raspolozene igrace jer u drugom je ceo tim zaigrao i gotovo svi su bili raspolozeni za igru. U prvom sam hteo da se uspavam. Vosi je mnogo nedostajao Jovancic i  ovo nije ista ekipa od pre par nedelja.

Sve u svemu epilog ce verovatnno biti ovakav: Idemo u Evropu, dodju desetinnne hiljada ljudi, puknemo prvo kolo i prepolovi se i ovo sto je dolazilo. Od euforije do placa.... Videcemo sta ce biti ........ Voleo bih da dodju ta bolja vremena ali ovo sigurno nisu bolja, bar ih ja ovako nisam zamisljao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...