Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovima su dali po 25 mesečno. Mima je odbio i Budućnost i Olimpiju.....

 

kojima ? ama ja te tebe nista ne razbiram

Link to comment

kojima ? ama ja te tebe nista ne razbiram

Podsetimo, Milan Rastavac je u protekle dve godine imao zapažene rezultate sa niškim Radničkim, ali mu je plasman u Evropu izmicao. Po završetku sezone rastao se sa Nišlijama u potrazi za novim izazovom, a dolazak u Zvezdu bi to sakako mogao da bude. 

 

Navodno su pregovarali i grobari s njim, mada ne verujem da bi Mima išao s konja na magarca...

 

Odbio je Budućnost Podgoricu i Olimpiju iz Ljubljane....plate su bile približne kao u Zvezdi....

Link to comment

Podsetimo, Milan Rastavac je u protekle dve godine imao zapažene rezultate sa niškim Radničkim, ali mu je plasman u Evropu izmicao. Po završetku sezone rastao se sa Nišlijama u potrazi za novim izazovom, a dolazak u Zvezdu bi to sakako mogao da bude. 

 

Navodno su pregovarali i grobari s njim, mada ne verujem da bi Mima išao s konja na magarca...

 

Odbio je Budućnost Podgoricu i Olimpiju iz Ljubljane....plate su bile približne kao u Zvezdi....

 

Prokleti Rasta, samo pare juri  :fantom:

Link to comment

Prokleti Rasta, samo pare juri  :fantom:

Reče mi jedan čo'jek, na jednome mestu....najkonkretniji su Grci, ali ni Kinezi ne odustaju, a ima "nekih" ponuda za Championship....ko zna.

Link to comment

Reče mi jedan čo'jek, na jednome mestu....najkonkretniji su Grci, ali ni Kinezi ne odustaju, a ima "nekih" ponuda za Championship....ko zna.

E bas bih voleo da ode u Championship da vidim kako ce da se snadje...
Link to comment

Bez problema...laka je varijanta :)

Nisam mislio u negativnom nego bas u najpozitivnijem kontekstu. Obzirom da je pokazao i dokazao da ima znanje, bas bih voleo da ga nekako izmerimo ;)

Mislim da bi mogao sa uspehom da vodi bilo koji tim ali bih imao mogucnost da uporedjujem stilove fudbala sa Jokanovicem, Djukicem, Mihajlovicem i ostalim trenerima.

Ovo sto se ovde pokazuje i radi daleko je od tog nivoa pa verujem da bi tamo mogao mnogo bolje da se vidi njegov rad...

Link to comment

Da sam na njegovom mestu, posle svega otisao bih sto dalje, na drugi kontinent najbolje, neki Novi Zeland/Kina/Japan. Ne mislim naravno na Radnicki, nego na stanje u srBskome fuzbalu.

Link to comment

Ostavka Joce Gmitrovića.

Na žalost nije jedini. Mnogi će, doduše, biti srećni zbog informacije, ali i Sekretar kluba je dao otkaz, posle 20 godina rada u klubu. Razlog....klasično podmetanje, a izmedju ostalog ima veze sa ostavkom opisanom u gornjem postu. Inače nije to sve......

Edited by Legenda
Link to comment

Na žalost nije jedini. Mnogi će, doduše, biti srećni zbog informacije, ali i Sekretar kluba je dao otkaz, posle 20 godina rada u klubu. Razlog....klasično podmetanje, a izmedju ostalog ima veze sa ostavkom opisanom u gornjem postu. Inače nije to sve......

​Svaka čast za upravu!

Rade perfektan posao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...