Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Istočno naprednjačko carstvo.

Nametnuto iz pashaluka....to ćemo lako da otresemo.

 

 

Screenshot_2.png

 

Edited by Legenda
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Srpski Glibao? Lepa reklama.

Kažem ti sve imamo...igraćemo i mi večiti derbi sa Ludogorecom. A kad ojačamo, kao država, velike derbije kao nekad, sa Vardarom i bratskom Podgoricom. Šteta je što ćemo se retko sretati u Evropi. Vi ćete ispadati još u predkolima....ako vas ne ugase do tada. ;)

Edited by Legenda
Link to comment

Upražnjeno mesto trenera na klupi Radničkog iz Niša mogao bi da popuni Ratko Dostanić, piše „Sport“!

 

Pregovori bivšeg trenera Crvene zvezde sa  upravom Nišlija su u toku i dogovor dve strane je vrlo blizu.

 

Ratko Dostanić je sa velikim uspehom trenirao više srpskih klubova ( Smederevo, Obilić, Bežanija...), kao i brojne grčke, bugarske i afričke timove.

 

Nema sumnje da će u trofejnom stručnjaku Nišlije dobiti ambicioznog  trenera na duže staze.

 

Link to comment

Pošto sam ja fudbalski nepismen i ne znam da Srpski El Klasiko već postoji, i već se igra, molio bih da mi pojasniš o čemu se radi.

Tačno i odigran je po 50. jubilarni put ....evo i reklame, najave na sajtu FK Napredak iz Kruševca.

 

18198585_10154557359681616_5677633556074

Link to comment

Srecom cete uskoro sa Presevskom dolinom za Kosovo pa ce vam Pristina biti prestonica. :fantom:

Изгледа се неко жестоко преценио када је себи креирао ник за форум...

Link to comment

Smanjuje se broj delegata u skupstini na inicijativu Frozen predsednika.

 

Verovatno to znaci vecu kontrolu...

 

Ako ludite zbog trenera, cek da vidite igrace...

 

Il zbori il umukni, sta ti znaci ovaj post ?!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...