Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako sam ja dobro skont'o, glavni trener nema A licencu, nema uopste iskustva sa seniorskim klubovima, ni kao glavni, ni kao pomocni trener, dok mu pomocnik ima i jedno i drugo?

Link to comment

Ako sam ja dobro skont'o, glavni trener nema A licencu, nema uopste iskustva sa seniorskim klubovima, ni kao glavni, ni kao pomocni trener, dok mu pomocnik ima i jedno i drugo?

Tako je...

Da pogodimo jos jednog Rastavca u ovako kratkom vremenu je teze nego izaci loto. Mene brine taj nedostatak iskustva u seniorskom fudbalu i prevelika ambicija.

Imamo odlican tim sad po dolasku Raspopovica i Miladinovica i dati ga na upravljanje bukvalno amateru. Moze to i lepo da prodje ali moze skroz i da razjebe tim. Pitanje je kako ce uspostaviti autoritet nad jednim Cakijem, Arsom, Aksentijevicem i slicnim njima.

Pakult i zbog godina i zbog igrackih a i trenerskih dana imao adute da uspostavi autoritet. Rastavac zbog velikog znanja je mogao da se nametne bilo kome.

Secam se kad nas je vodio Antonijevic u tada drugu ligu, sadasnja prva. Pa se posvadjao sa pola tima jer nije znao kako da nametne autoritet ili tacnije nije imao adute.

Videcemo. Pozeleo sam srecu coveku i stvarno se nadam da se nije prerano upustio u ove vode jer bi to i za njega verovatno znacilo trenersko samoubistvo.

Ima kao sto rekoh dobar tim i dva laka duela ako zezne jedan mislim da je bivsi. Navijaci samo cekaju kiks pa bio on i nereseno u gostima da vicu uprava napolje.

To se videlo protiv Radnika. Da ne duzim ali stvarno ne mogu da verujem kakve debilne poteze vuce uprava i kako sami sebi podmecu nogu.

Sigurno za klub nije lose da iza njega stoji predsednik saveza, to nikad nije bilo kod nas. Dobro smo se i pojacali i imamo najaci tim u zadnjih dvadeset godina.

Mozda u perspektivi ovaj tim i nas klub zaista mnogo profitiraju od ove politike ali sa druge strane toliko nerazumnih poteza okrenutih direktno prema navijacima i ljudima koji vole klub i koji trebaju da budu dvanaesti igrac, to takodje nikad nije bilo.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...