Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

danilo fucking pantićb

:isuse:

Nije valjda dosao nazad? Jel to gotovo?

Namerno ignorisem vest da se muva tu oko kluba,burek novinari traze podrsku a grobari ga strasno iznapusavali.

Ako je ramadanijev pulen I dalje bice strasan pritisak na upravu da vrate tu malu bubashvabu.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Vrsice ramadani pritisak preko djukica da ga vrati sigurno, jer zna da djukic voli talentovane mlade fudbalere. Ako ne uspe, katapultirace ga kod zvezde. Negde mora da ga udomi.

Link to comment

zamena za lea, uh kada se samo setim koliko je bio levo smetalo pre odlaska, gori od jankare i kosovića, oni barem umeju da daju neki dobar pas napred ili da solidno izvedu korner

- biće spektakl ako đuka reši da oživljava karijere nece i danila, azna se ko se više od njih dvojice istripovao da je prerastao pfc...

Edited by gone fishing
Link to comment

zamena za lea, uh kada se samo setim koliko je bio levo smetalo pre odlaska, gori od jankare i kosovića, oni barem umeju da daju neki dobar pas napred ili da solidno izvedu korner

- biće spektakl ako đuka reši da oživljava karijere nece i danila, azna se ko se više od njih dvojice istripovao da je prerastao pfc...

Kakva crna zamena za lea. :lol:

Koliko se moze skapirati potezi uprave, cak I da leo ode pre kraja kvalifikacija, tu ocekujem zamenu otprilike kvaliteta "sume", jer su izgleda reseni da napadnu evropu.

Imamo vec jednog mladica kome treba da revitalizujemo karijeru, indisponirani mihajlovic.

Sto se tice pantica, taj cak I ako dodje ne moze odigrati na nivou jednog djurickovica, a kamoli nesto bolje.

Link to comment

mene pantara ne asocira na nemača pojma, šta više. odmah se na onom njegovom debiju u poslednjem kolu protivu spartaka(valjda, ili beše borča) videlo da zna lopte, ali njegov odlazak iz kluba ostavlja gorak utisak. sasvim drugačiji od većine povratnika od ilića pa do mireta radovića. nije on zamena lijunardu niti može da bude, ali da se lomata po surdulicama umesto njega to da. ja ne bih voleo ni to.

 

jebao ga čelzi i menadžeri

Link to comment

+1

 

stragi objasnio pre neki dan - cale i keva su tu najbitniji.

 

to je onaj momenat iz ballersa kad se vernon vraca na gajbu, a tamo 50 odavno useljenih, ambicioznih rodjaka, svako sa sopstvenom wishlistom, nestrpljivo ceka da ovaj potvrdi da je potpisao novi ugovor.

Link to comment

To je smesno sinko evo vidi ove na Krfu:

 

Na drugom klipu ovaj crni je bio kuku i lele, nista ne vidis brzina ubija i klaustrofobija vristi.

 

+1

 

Kod ovog prvog klipa gacje ti se uvuku do grla. Ovaj crni jest bas zajeban, prvi put vrlo prpa, nemas pojma sta se desava, oko 5og ti je vec laganica.

Link to comment

Mali Pantić nije bilo kakav talenat, potpuno je neuporediv sa raznim balvanima koje gledamo u FKP. Mislim da Đuka traži novog Jovetića da ga istrpi jednu polusezonu, a ovaj klinac vredi pažnje više nego razni šaponjići, kosovići i islamovići.

Link to comment

Neka on podigne Jankovica za jos jedan lvl, vrati zalutalog Mihajlovica i da pravu sansu Jovanovicu ...i nece nam trebati nista vise od "mladih"

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

da, ali je pantić i pored izgubljenog vremena i dalje bolji prospekt od jankovića i mihajlovića
bez obzira na sve ja ga i dalje ne bi voleo u timu, a i verujem da bi od većine publike bio prihvaćen kao fejsa, nikola ninković, babović...

 

ova sezona će dati odgovor da li smo uboli sa jovanovićem, a nadam se da će i bošnjak dobiti šansu. kakvu takvu, verujem da je dovođenje jednog štopera ivicin prioritet, tako da njemu ostaje da vreba iz 2. plana

bilo bi fino da prođe i ovaj klinac svetozar marković, pa da imamo u startnih 11 filipa kljajića i svetozara markovića
:s_p:

Link to comment

Ma kakav prospekt ili si fudbaler ili nisi ... Nemoj samo da mi kazes da su ga zadnje dve godine namerno sputavali na tim silnim pozicijama. Ja oko Jankovica nemam nikakvu dilemu odavno

 

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...