Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

2 hours ago, Cash said:

Zvezdan če crkne :(

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

kuje se novi plan, pošto onaj na derbiju nije uspeo

:fantom:

jebala vas zvezda

 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Hristos se rodi :

 

Pomenuti klub iz tamošnje Super lige je ranije ove zime želeo Kangu koji je brzo odbio Turke, tako da su se okrenuli ka Jevtoviću kao igraču na poziciji koju takođe traže ovog prelaznog roka. Prema poslednjim informacijama, Geztepe se raspitivao u Humskoj za cenu Jevtovića, a konkurenciju ima u klubu iz svoje zemlje – Kašimpaši, koja takođe prati srpskog veznog fudbalera.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Quote

– Покојни отац је целог живота окретао с мајком прасе у фуруни. Рекох, 'ајде и ја да пробам. Насликао сам Шпанцима шта хоћу и направили су ми фуруну. Знате ли колику? Крава стојећки може да стане! Прве Нове године још сам и супер прошао: славили смо код кошаркаша Дејана Томашевића, међу гостима било је још његових пријатеља, однео сам прасе, добро је испало. Ма, шта добро? „Изашло” одлично!
– Следеће године, ја сад „као” експерт, позовем пријатеље Шпанце да ми дођу за ручак на Ђурђевдан, породичну славу. Пред јутарњи тренинг насецкам дрва и потпалим ватру. Скочи нека грана, удари ме у чело, натекне ми. Ставим ватру, па се „оцицам”!
– Видим, све је почело несрећно, трагично... Наложим некако и одем на тренинг, рекавши жени да одржава ватру. Рачунам, пријатељ ми долази око „двојке”, може да остане само до пет, мора поново на посао. Вратим се с тренинга, стручним оком проценим да то није довољна ватра, брже боље набацам још дрва и потпалим. Кад је била баш јака, гурнем ја то прасе у фуруну, размишљам: ј...., колика пламенчина, 'ајде да отворим да га видим. Кад оно, гори цело прасе!
– Извучем га напоље, гори све. Вичем жену: „Цецо!” Комшије, граде поред кућу, почну да се крсте: „Види овог Ђукића, гори му прасе”. Наопако!
– А жена, како излази из кухиње, ајооој... Треба нам сад сатара, сакрила је она од деце, не може да се сети где је. Нађе је, коначно, исечемо некако ноге, ресто изгорело, негде се и угљенисало. Ставимо то што смо спасили у електричну рерну, мало га дорадимо...
– Шпанцима смо прво износили хамон (шунку), да се они прво доообро наједу хамона, онда мало буткица, шта је остало. Супер су то прихватили, мирисало је, ипак, на дим, све је прошло у реду.
– Отишли Шпанци, ми срећни, мало се опустили... Рекох, дај да изнесем онај жар колицима у контејнер. Кад... Окренем се, гори пластични контејнер! Брже: „Цецо, дај воду да гасимо”!

Тад сам завршио каријеру печења прасића...

 

bože ljubim te kakvog kretena mi imamo za trenera, odneo je žar da baci u plastični kontejner :8_laughing:
 

Edited by gone fishing
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...