Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Bice zanimljivo za kog ce se golmana odluciti Djuka ... Ako svi ostanu za kvalifikacije, jedino ce stoper morati da se dovede sto pre! Mada po meni oba beka su daleko od nekog nivoa za evropu ali ne verujem da ce tu nesto menjati.

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Kaže bombaš da će svi biti na pripremama, pa će se videti, stekao sam utisak da ostaju svi za kvalifikacije. Everton mislim da nema sumnje da ostaje, čovek i odmor provodi u BG. Leonardo će kasniti 7 dana najviše, znači biće nekih 10. Pripreme počinju 12og.

Jel se zna u kom Slo kraju igramo prijateljske sa CSKA i Kopenhagen.

Link to comment

Bice zanimljivo za kog ce se golmana odluciti Djuka ... Ako svi ostanu za kvalifikacije, jedino ce stoper morati da se dovede sto pre! Mada po meni oba beka su daleko od nekog nivoa za evropu ali ne verujem da ce tu nesto menjati.

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

To su slatke muke. Da li kljajic koji namesta zid u bilbaou pa stane iza njega ili mali nojer celavi koji ne moze da dohvati precku. 

Link to comment

Jel se zna u kom Slo kraju igramo prijateljske sa CSKA i Kopenhagen.

 

Nemam pojma, nisam ni znao da igramo sa njima, a niti sam znao gde idu na pripreme.

Link to comment

Kaže bombaš da će svi biti na pripremama, pa će se videti, stekao sam utisak da ostaju svi za kvalifikacije. Everton mislim da nema sumnje da ostaje, čovek i odmor provodi u BG. Leonardo će kasniti 7 dana najviše, znači biće nekih 10. Pripreme počinju 12og.

evertonu doživotni ugovor, a prof vuletić i vazura da spremaju papire za pasoš

Link to comment

Mozda ima poternicu u Brazilu pa mu se zato ne ide kuci ili je video novu fontanu na Slaviji ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Nek je ziv i zdrav, koliko god je Lijunardo izdominirao ovaj mi je vise prirastao srcu.

 

Jedna dobra bomba nam fali da budemo bas jaki, onako da puca!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...