Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

neverovatno kako je u stanju satima da priča a da ne kaže ništa. to mi je smetalo i onda, deluje kao da ga boli kurac za sve, partizan, zvezda, real, barsa, jebe se njemu... siguran sam da je dovoljno dobar trener za sadašnji partizan, ali mi je totalno antipatičan, pa možda pomalo i ljigav.... što mi naravno neće smetati da ga ljubim u bulju ukoliko bude napravio neki rezultat

 

lik je jedan od najgorih "govornika" ikada u fudbalu, a nije da konkurencija za tako nešto nije paklena. ja ipak mislim da to ne radi namerno nego ne zna bolje. 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Nevezano samo za djukica, uvek mi je bilo interesantno kako tako mutavi ljudi uopste mogu da se bave poslom koji iziskuje mnogo govora i prenosenja znanja, u situaciji kada se trener i govornik stravicno muci da sastavi recenicu bez milion postapalica. Mozda na terenu i u svlacionici im to ide lakse nego pred novinarima. To je, tako kazu, slucaj sa dejanom radonjicem. A u slucaju djukica moguce i da 20godisnji zivot u spaniji uzima danak, pa mu je mozda lakse da se izrazi na spanskom.

Edited by Nikodije
Link to comment

Nije me mrzelo, potrazio sam Filipenkov post i Djukicevu izjavu sa kraja polusezone 2007. Dame i gospodo, also sprach Djuka:

 

 

 

Đukić je rekao, citiram: Znači, ovaj, za nas ja bih čestitam igračima na uspehu. Sigurno je da smo maksimalno odradili ovo, da su igrači maksimalno ozbiljno shvatili i da je pristup bio maksimalan. Naša poslednja jesenja znači utakmica. Ovaj, razmišljamo o pojačanjima, ali je to teško. Znači, ovaj, u toku sam...naglašavam, znači, pratim, pratim, pratim šta se dešava, ali je sigurno da je, znači, ovaj ovaj tim teško pojačati. Teško pojačati. Tu pre svega mi smatram da ima dosta ovaj kvalitetnih znači igrača, svi su maksimalni, čestitam im još jednom. Zaista, igrači na svojim pozicijama, svih 11, odlični stvarno. Znači, jako je teško ovaj tim Partizana pojačati. Ali ovaj pratim. Igrači će se dovoditi selektivno. Ponavljam, znači, selektivno. Teško je pojačati ovaj tim Partizana. 
Link to comment

ima i ljudi koji se slabije snalaze pred kamerama pa zbog toga ne mogu da sastave krstenu recenicu. bese predrag djordjevic npr. odbijao zbog toga da daje izjave..

Link to comment

ima i ljudi koji se slabije snalaze pred kamerama pa zbog toga ne mogu da sastave krstenu recenicu. bese predrag djordjevic npr. odbijao zbog toga da daje izjave..

To je normalno kod mladih igraca. Ali on je 10 godina proveo pred kamerama, davao bezbroj intervjua, morao je nesto nauciti iz toga.

Link to comment

Nije me mrzelo, potrazio sam Filipenkov post i Djukicevu izjavu sa kraja polusezone 2007. Dame i gospodo, also sprach Djuka:

 

znači, veselim se, znači, ovaj, znači sledećoj sezoni...

Link to comment

znači neću smeti da gledam negove izjave jer ću znači tu poštapalicu ubacivati u svaku rečenicu u narednim danima ^_^

Link to comment

To je normalno kod mladih igraca. Ali on je 10 godina proveo pred kamerama, davao bezbroj intervjua, morao je nesto nauciti iz toga.

 

Pa siroti Osim je morao da se smiri litrom viskija da bi odgovarao onim balvanima na KZŠ.

 

Meni je Đuka bio najbolji kad nije hteo da ode na Stručni savet FSS...'da me Čabrinović pita zašto nisam igrao 4-4-2'

Link to comment

uopšte ne sumnjam da on ume sa igračima u svlačionici da priča i sve to, ali ovo u javnim nastupima je nepodnošljivo. rasteže, ponavlja po deset puta, kao da je mislima odsutan, i na kraju još ne kaže ništa. ide mi na kurac.

Link to comment

Brate, jel to stvarno slusas i pratis te konferencije za medije pa ti je to toliko bitno?

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

ne baš, al neko je postavio pa me podsetio na ono od pre. naravno da nije bitno, da si čitao šta pišem pročitao bi da bih mu ljubio bulju ako bude imao rezultate.

Link to comment

Ma ok ali imam neki utisak da pronalazite i najmanju glupost kako bi mu se posrali na glavu i mracili bespotrebno ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kaže bombaš da će svi biti na pripremama, pa će se videti, stekao sam utisak da ostaju svi za kvalifikacije. Everton mislim da nema sumnje da ostaje, čovek i odmor provodi u BG. Leonardo će kasniti 7 dana najviše, znači biće nekih 10. Pripreme počinju 12og.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...