Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

opljunuti novog trenara je solidan forumski kapital za budućnost

doći će prilika za samoquote

 

:fantom:

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

 

posle promocije pantićev intervju za partizan tv:

 

 

Uffffff moram da priznam da mi se ne sviđa ova euforija koju nam poturaju Pantić i Iliev. Polako, ajde da mi napravimo rezultat pa ćemo posle da slavimo.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Koliko vidim ti se jedino pržiš na njega i hteo bi ga za trenera.

 

Završio je regularni deo sezone sa skorom 30 15 7 8. U doigravanju za evropu još dodatnih 6 utakmica bez olimpijakosa 1-1-4 (protiv ekipa Panatinaikos,AEK,PAOK).

Da, njegova ekipa je bila iznenađenje Grčkog prvenstva u jesenjem delu ali je usledio nagli pad od proleća.

 

Nije bas, bio je drugi od 17-25 kola u kontinuitetu (od 30 ukupno). Uostalom: https://en.wikipedia.org/wiki/2016%E2%80%9317_Superleague_Greece

Prestanite više da citirate Šumahera, vidite valjda da navija za Zvezdu i da je došao na ovaj topik da provocira.

:wicked:

 

Ajde i da vidimo taj djukicevski seksi fudbal, ziv nisam...

Link to comment

znači mi smo partizan, znači ići ćemo po protivnika, po golove, znači igraćemo poput reala, barse, juvea ^_^

 

Link to comment

neverovatno kako je u stanju satima da priča a da ne kaže ništa. to mi je smetalo i onda, deluje kao da ga boli kurac za sve, partizan, zvezda, real, barsa, jebe se njemu... siguran sam da je dovoljno dobar trener za sadašnji partizan, ali mi je totalno antipatičan, pa možda pomalo i ljigav.... što mi naravno neće smetati da ga ljubim u bulju ukoliko bude napravio neki rezultat

Link to comment

U pravu je Moca pricao je dva sata na konferenciji i opet nije priznao gde krije pare i kako mu se zove svalerka ... Sve se pravi fin i neka glupa obecanja i planovi u vezi prestojeceg prvenstva ... pih ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...