Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ne bih da krivim sudiju, ali ono je bio cist penal nad Mileticem, da je otislo na 2-0 tesko da bi Vojvodina nesto uradila do kraja. 17-2 u kornerima i primis ovako glup gol, jbg to je Partizan

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Koje prosipanje bodova.

Volim Đukićevo shvatanje fudbala, par puta ove sezone sam baš uživao, ali imam osećaj da mu je ušla voda u uši i da ima manjak rešenja. Tek sad se vidi koliku kurčinu mu je sa Sumom uvalio Iliev: Bambi se povredi svako malo, evo sad izgubismo i Jankovića u životnoj formi, Everton nije izdržao, mali Đole na operaciji, sad bi Sejo konačno mogao nešto i da odigra, ali od onoliko umetnika na ovaj kijamet izašli smo sa đokom u ruci.

Link to comment

Jbg, svaki put kada su kiksnuli mi to nismo iskoristili. Mada ako dobijemo dve naredne pre podele ni to nece biti toliko bitno. Ali ajde prvo da da vidimo so čim ćemo izić pred Ukrajince.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Jeste Stojke kiksnuo ali da nije bilo celavog Miletica da asistira tu lotpu ne bi bilo nista ... Bas maler, posebno sto se max trudili i generalno igrali dobro (koliko su uslovi dozvoljavali)

p.s. Najveci wtf , Vojvodina gubi 1:0 i njihov igrac namerno rukom skida loptu i onda protestvuju 3 minuta sto je sudija svirao slobodni udarac za Partizan... I posle im stize nagrada u vidu Stojke-Miletic kiksa

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...