Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Komsije, da li bi ste se menjali sa nama sto se tice trenera? Ja bih pristao odmah  :blush:

 

Odmah bih pristao na Milojevica umesto "momentalnog partizanovca" Djukica. Sto ce se i videti tokom sezone.

Link to comment

približno isti odnos prema svim segmentima igre. naročito odbrani

 

Hvala na odgovoru.

Jr l' to znači da ćemo igrati lepršava napadački fudbal?  ^_^

Link to comment

Odmah bih pristao na Milojevica umesto "momentalnog partizanovca" Djukica. Sto ce se i videti tokom sezone.

 

Istekao mu ugovor u Panioniosu a uprava kluba se nije nešto baš pretrgla da ga zadrži.

Tvoj ljubimac u zadnjih 12 utakmica u moćnoj Grčkoj poseduje izuzetan skor: 2 pobede, 2 nerešene i 8 poraza. Ispod njegovog petoplasiranog Panioniosa je moćna Škoda Xanti u kojoj je prvi golman Živko Živković. U doigravanju za evropu (i to bez prvoplasiranog Olimpijakosa) je imao skor 1-1-4.  :fantom:

 

O fudbalu je imao šta da nauči i od Ratka Dostanića koji trenira Veriu, poslednjeplasiranog tima Grčke prve lige:

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Istekao mu ugovor u Panioniosu a uprava kluba se nije nešto baš pretrgla da ga zadrži.

Tvoj ljubimac u zadnjih 12 utakmica u moćnoj Grčkoj poseduje izuzetan skor: 2 pobede, 2 nerešene i 8 poraza. Ispod njegovog petoplasiranog Panioniosa je moćna Škoda Xanti u kojoj je prvi golman Živko Živković. U doigravanju za evropu (i to bez prvoplasiranog Olimpijakosa) je imao skor 1-1-4.  :fantom:

 

O fudbalu je imao šta da nauči i od Ratka Dostanića koji trenira Veriu, poslednjeplasiranog tima Grčke prve lige:

 

 

Cuj ovo, moj ljubimac :lol:

 

Kako si mu isekao sezonu carski, covek je celu polusezonu bio drugi u Grckoj, do dva kola pre kraja treci. Igrao plejof sa jacim ekipama, nije se obrukao, stavise...

Link to comment

Cuj ovo, moj ljubimac :lol:

 

Kako si mu isekao sezonu carski, covek je celu polusezonu bio drugi u Grckoj, do dva kola pre kraja treci. Igrao plejof sa jacim ekipama, nije se obrukao, stavise...

 

Koliko vidim ti se jedino pržiš na njega i hteo bi ga za trenera.

 

Završio je regularni deo sezone sa skorom 30 15 7 8. U doigravanju za evropu još dodatnih 6 utakmica bez olimpijakosa 1-1-4 (protiv ekipa Panatinaikos,AEK,PAOK).

Da, njegova ekipa je bila iznenađenje Grčkog prvenstva u jesenjem delu ali je usledio nagli pad od proleća.

Link to comment

Oseća se da ti je krivo što niste potpisali našeg Vladančeta... :fantom: (mada je i ovaj Đukić naš :s_d: )

 

Nije mi krivo, iskreno najviše sam navijao da dođe Ivić. Ako ne on onda Stanojević ili Đukić svejedno. O Milojeviću nisam razmišljao, mada sam gledao preko strimova nekih 4 - 5 utakmica Panioniosa. Solidan trener ali ne toliko dobar koliko ga hajpuje Toni. Upao je u malu krizu igre i rezultata na proleće.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Hvala na odgovoru.

Jr l' to znači da ćemo igrati lepršava napadački fudbal? ^_^

Umiracete u lepoti iako necete imati kvalitet za umiranje u lepoti, tako da vam prognoziram krah. Zvezda je realnije odabrala trenera spram igrackog kadra koji poseduje

Link to comment

Umiracete u lepoti iako necete imati kvalitet za umiranje u lepoti, tako da vam prognoziram krah. Zvezda je realnije odabrala trenera spram igrackog kadra koji poseduje

 

pa bolje i to nego da ne umiremo u lepoti i doživimo krah ...  :fantom:

Igrački kadar koji jedan klub poseduje, kao i angažovani trener, uopšte nisu dovoljan preduslov za neki uspeh.Mnogo je kockica potrebno da se slože da bi se ta tim-trener sinergija stvorila i ostvario uspeh.

Uopšte nisam siguran kako će se u našem blatištu snalaziti treneri koji su navikli na evropske uslove i funkcionisanje kluba..

Link to comment

u valensiji je đuka igrao 4-2-3-1 formaciju, isto što i prethodni trener, njegov najvažniji posao je da nađe upotrebljivu destku koja neće pasti travu svaki put kada ih protivnički igrači rempluju, jer nam to neće suditi kao faul nad jankarom ili kosarom u evropi ili u derbiju :D

- ili da prekomanduju tavambu na tu poziciju, pokazao se u derbiju ^_^

Link to comment

Prestanite više da citirate Šumahera, vidite valjda da navija za Zvezdu i da je došao na ovaj topik da provocira.

Ali navijao je za nas kada je bio klinac, zajedno sa Milojem isao na Fljarmutari ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...