Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

što?

 

mladunac zna fudbala, glava je problem

Баш тако некако, ви сви кажете да је огроман таленат, али Ђукић као да га не форсира толико. 

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Bio je ogroman talenat, veci od Zivkovica, ali se zajebao sto je otisao rano. Na zadnjim utakmicama je poceo da igra malo bolje, ne racunajuci ovu juce protiv Spartaka. Moje misljenje je da ce otkupiti njegov ugovor od Celzija, sigurno nisu u pitanju neke velike pare.

Link to comment

Debeli pravnik je izdao saopstenje. Sad on broji zvezdine penale i crvene ko tvorza pre neku nedelju. Trazi VAR i strane sudije.

Eda: i reko ciganima da su placipicke.

Edited by ZokiAsov
Link to comment
On 6/17/2017 at 10:37 PM, April said:

Kosović i Pantić nisu za poređenje. Danilo je vrhunski talenat, vredan čekanja i ulaganja.

 

Uostalom, živi bili, pa videli.

 

On 6/9/2017 at 5:01 PM, April said:

Mali Pantić nije bilo kakav talenat, potpuno je neuporediv sa raznim balvanima koje gledamo u FKP. Mislim da Đuka traži novog Jovetića da ga istrpi jednu polusezonu, a ovaj klinac vredi pažnje više nego razni šaponjići, kosovići i islamovići.

 

Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Debeli pravnik je izdao saopstenje. Sad on broji zvezdine penale i crvene ko tvorza pre neku nedelju. Trazi VAR i strane sudije.

Eda: i reko ciganima da su placipicke.

Ne priliči mu taj šipkaški rečnik

Link to comment

Doduše, malo je smiješno što to pominju nakon nekoliko izjava i saopštenja njih samih, koja su ništa manje plačuća.

Mada se slažem u svakom slučaju da su kukanja iz zvezde bila prejadna

Link to comment

Sudeći po ovom intervjuu sa Ivicom Bomboleom, Sumi se sprema metla. 

Ako uzmu nazad 1.5m za njega na zimu je to do viđenja. Pogotovo sa mnogo boljim Panticem u poslednje vreme. 

Antonov, ne znam stvarno sta da mislim.. Mileta kosati duplo bolje igra od kako je stigla konkurencija. Antonov zadrigao, spor, nedorecen. Ni blizu onog momka sa N. Zelanda 

Link to comment

Povredio se janković. Kuk je u pitanju, ne može da hoda. Evo Sumi idealne prilike da se pokaže kakav je majstor. Ima večiti derbi, ima Dinamo Kijev - izvoli majstore.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...