Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Ništa što Vučelić i ostala DB bratija nije u stanju da uradi.

 

Dobro bre, koji vam je q kada moram tako da kažem? Jači ste, imate bolju ekipu, imate prednost. Umesto da budete srećni što Partizan ne zaostaje mnogo pa će ostati ovaj na mestu trenera vi se još ljutite, smatrate da je ovo namešteno? Borac je mogao ovo ladno i da dobije, imali su brdo šansi, jedan udarac u okvir gola...ovde nema ni N od nameštanja. Đukić na mestu trenera vama apsolutno ide na ruku, jer on ne može da se snađe protiv tako dobro organizovane ekipe kao što je vaša. Ne vidim kako, na koji način mi možemo sa Đukićem da dobijemo zvezdu.? Nerešeno jedino da izvučemo na neko ludilo.

Zato budite srećni što je ostao, dok je on tu vi ste bezbrižni na tronu.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Sta kaze GTR, jel jos jedna pobeda uprkos Vucicevim ciganskim falangama?

 

Ovi rezultati i nemaju neku mnogo veliku tezinu, nije dobro ako se ne pobedi, ali ionako ce da se prepolovi na prolece.

Edited by Malvo
Link to comment

Dobro, zašto Đukića zovete Teča? Šta sam to propustio?

mislim da je to cash zaključio posle upoređivanja geovog i đukinog rodoslova

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Dobro bre, koji vam je q kada moram tako da kažem? Jači ste, imate bolju ekipu, imate prednost. Umesto da budete srećni što Partizan ne zaostaje mnogo pa će ostati ovaj na mestu trenera vi se još ljutite, smatrate da je ovo namešteno? Borac je mogao ovo ladno i da dobije, imali su brdo šansi, jedan udarac u okvir gola...ovde nema ni N od nameštanja. Đukić na mestu trenera vama apsolutno ide na ruku, jer on ne može da se snađe protiv tako dobro organizovane ekipe kao što je vaša. Ne vidim kako, na koji način mi možemo sa Đukićem da dobijemo zvezdu.? Nerešeno jedino da izvučemo na neko ludilo.

Zato budite srećni što je ostao, dok je on tu vi ste bezbrižni na tronu.

Ma opušteno. Nego šta bi bilo kukanja na Terzu, Vučića i slično da Zvezda dobija ovakvim suđenjem i to tako iz kola u kolo.
Link to comment

sudjenje je bilo i vise nego korektno. penal je bio cist, e sad mene u prvom trenutku obuzeo onaj osecaj sramote zbog nekog drugog, ali to je to. produzio je zbog valjanja, a u produzetku je zaustavio sat zbog onog simuliranja povrede

hocu reci sve je cisto, ali igra jbote na nivou neke 4 lige kako tecu nije sram nikad' mi nece biti jasno

Link to comment

ne mogu, svi ste mi ko deca

:(

 

.

Kako oš, ali meni je riportovanje skroz ok. Moderacijo mislim da je taj i taj prekšrio to i to pravilo u tom i tom postu, bacite pogled...molim lepo, sve pošteno.

Sa druge strane, ovi nedefinisani javni apeli upućeni niko konkretnom u vezi ni sa čim konkretnim su mi prilično bezveze. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

ma sve je regularno. frust je razumljiv, samo me čudi maderacija[emoji769]

ili misli da je rehab prošao gašenjem szd-a

Stvarno, reportuj, ili prestani da smaraš.

Evo, ja ću te reportovati svaki put kad napišeš maderacija, ili nešto slično, keve mi nevenke. Eto, da znaš

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...