Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

jbg ja se toga i plašim

:(

Pa igrali smo sa njima vec, nisu nas nesto nadigrali ( kao neke ekipe pre nas) ... Sta vise, delovalo je kao da cuvaju bod u drugom poluvremenu... Opusteno braco partizani

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Kontam da su mudre glave skapirale da im prave najmanje frke kad je prvenstvo ''uzbudljivo'' do samog kraja i niko se ni u jednom trenutku ne odlepi suviše. Pa sad valja održati tu neku jednakost bez obzira što jedna ekipa igra 4x gori fudbal od druge. :dry:

Edited by Ruxin
Link to comment

Kontam da su mudre glave skapirale da im prave najmanje frke kad je prvenstvo ''uzbudljivo'' do samog kraja i niko se ni u jednom trenutku ne odlepi suviše. Pa sad valja održati tu neku jednakost bez obzira što jedna ekipa igra 4x gori fudbal od druge. :dry:

 

Dobro, jbg, nije lako podneti Tecine trijumfe i remije u poslednjim nanosekundama, ali niste bas ni 2x bolji u poslednje vreme, bagujete, bagujete....

Link to comment

Pa igrali smo sa njima vec, nisu nas nesto nadigrali ( kao neke ekipe pre nas) ... Sta vise, delovalo je kao da cuvaju bod u drugom poluvremenu... Opusteno braco partizani

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

 

Mislim da je simovic mislio na "nefakultativne aktivnosti van terena". možda i grešim...

 

Dobro, jbg, nije lako podneti Tecine trijumfe i remije u poslednjim nanosekundama, ali niste bas ni 2x bolji u poslednje vreme, bagujete, bagujete....

 

Dobro, zašto Đukića zovete Teča? Šta sam to propustio?

Link to comment

Pa samo posle gola Borca je bio prekid od tri minuta kad je Lima povredjen.

Penal je bio čist da čistiji ne može, onaj faul je mogao i na jednu i na drugu stranu...

Link to comment

Mislim da je simovic mislio na "nefakultativne aktivnosti van terena". možda i grešim...

 

 

Dobro, zašto Đukića zovete Teča? Šta sam to propustio?

 

Mene ovde obavestili da je on teca onome ko misli da ovde orgijam. :fantom:

Link to comment

Bila je i ruka Tavambe pre kornera, i onda faul Tošića iz koga je dao gol :D

 

Ozbiljan je poduhvat potreban da se ova limitirana i netalentovana ekipa održi u prvenstvu

Ništa što Vučelić i ostala DB bratija nije u stanju da uradi.
Link to comment

Nije ovaj Partizan ni jedno ni drugo za nase uslove, vec prilicno demoralisana i slabo organizovana druzina koja od pocetka prvenstva nije vezala dve dobre utakmice. Mislim da ne treba da sad otkrivamo rupu na saksiji ko je za to najodgovorniji.

 

A nema ni kvaliteta realno, makar za ciljeve koji im se postavljaju. Samo im se čini medveđa usluga ovakvim stvarima. Ne može na silu jbg

 

Đuka nije loš organizator i motivator, ali je pre svega trener za male ekipe, koje igraju čvrsto organizovano na kontru, zato je bio dobar sa malim španskim klubovima, a se velikim nije. Zato su mu najveći upesi u karijeri pobede u gostima sa reprezentacijom i sa Partizanom, kad je već bio otpisan. Ali da predvodi šampionsku kampanju i da pobeđuje kao favorit  iz nedelje u nedelju, sa ovakvom ekipom, to malo teže. Za to će mu trebati mnogo ovakvih suđenja

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...