Jump to content
IGNORED

Roland Garros, 28. maj - 11. jun 2017


Ros

Osvajaci Roland Garrosa  

28 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    56

  • Timmy

    53

  • Ros

    38

  • Arkadija

    36

Top Posters In This Topic

Ne treba zaboraviti Berdiha.

 

Mrtva trka između njih dvojice.

 

 

Da znaš. Vredi pomenuti i Davida Ferrera..

Edited by Jeremija
Link to comment

Gde njega u koš sa ovom dvojicom?

 

 

Imao veliki potencijal, ali nikad ništa nije osvojio, sem jednog jedinog mastersa u 6 ili 7 finala (ne mogu sad tačno da se setim). A vrhunac luzerstva mu je bio onda kad bi se (čak i kad je bio u izvrsnoj formi) raspadao u mečevima sa Nadalom...

 

 

 

Tako ga barem ja doživljavam...

Edited by Jeremija
Link to comment

mora se reci da su berdih, ferer i conga bili u prajmu onda kad su neki mnogo bolji bili u svom prajmu.

jebiga, nisu imali srece. da su se rodili 10 godina kasnije bili bi osvajaci gs-a

Link to comment

Imao veliki potencijal, ali nikad ništa nije osvojio, sem jednog jedinog mastersa u 6 ili 7 finala (ne mogu sad tačno da se setim). A vrhunac luzerstva mu je bio onda kad bi se (čak i kad je bio u izvrsnoj formi) raspadao u mečevima sa Nadalom...

 

 

 

Tako ga barem ja doživljavam...

 

Izgleda da pratimo dva razlicita tenisa. Po mom misljenju Ferer je izvukao svoj maksimum, borac kakav se retko vidja. I staviti njega u isti kos sa npr Berdihom je... ne znam ni da zavrsim recenicu.

 

Na stranu sto bi I Ferer i Conga, a mozda i Berdih osvojili bar neki GS da nisu generacija sa ovom trojicom.

Link to comment

pa sad.. jebiga. i fereru i berdihu je vrhunac karijere finale gs.. i po jedan masters. ne znam kako to moze da se meri a da jedan bude borac a drugi luzer

Link to comment

Imao veliki potencijal, ali nikad ništa nije osvojio, sem jednog jedinog mastersa u 6 ili 7 finala (ne mogu sad tačno da se setim). A vrhunac luzerstva mu je bio onda kad bi se (čak i kad je bio u izvrsnoj formi) raspadao u mečevima sa Nadalom...

 

 

 

Tako ga barem ja doživljavam...

po meni, njegov potencijal i nije bio naročit i sklonija sam mišljenju da je on sve što je postigao, postigao vrednim radom i borbenošću

jer u kakvoj god formi da je bio, on nije nikako mogao protiv ovih najboljih nikako, jednostavno nije imao oružja

 

tako da, po meni, on nikako ne može da ide u isti koš sa ovim klasičnim mentolima i luzerima

Link to comment

Ako nista razlika je u tome sto je Berdih x puta gubio dobijene meceve i setove a neke i nakon 6:0 u TB  :isuse:

 

Retko labilan lik...

Link to comment

U petak slušao pikanterije sa gradnje restorana u Monte Karlu...kažu da je privatno dobar, ali mnogo dobar lik. Dolazio na gradilište tri puta dnevno trotinetom, beskrajno strpljiv za sve i svakoga, od tehničkih problema tokom opremanja do gomile radoznalaca koji ga pohode u svako doba dana. Ima nekog malog Italijana menadžera koji je užasan lik i smeta svima. Novak sam nikad ne deluje umorno, niti prezasićeno, ima puno energije i dugačak dan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...