Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Spasimo Beogradski Hipodrom

Featured Replies

Ovaj topic otvaram na osnovu prethodne konsultacije sa Modtimom i njihove dozvole.

 

Kao što vam je verovatno poznato, gradske vlasti Beograda planiraju da umesto Hipodroma Beograd izgrade stambeno-poslovni kompleks. Ukoliko vam nije poznato. vest  možete pročitati na sledećem linku: http://www.b92.net/video/vesti.php?yyyy=2017&mm=03&dd=24&nav_id=1243499

 

Peticija protiv pretvaranja Hipodroma u stambeno-poslovni komples može se potpisati na https://www.peticije24.com/spasimo_beogradski_hipodrom

 

Molim modtim da ovaj topic pinuje. Hvala unapred.

Edited by uros_s78

  • Replies 75
  • Views 12.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oću bole me qrac što niste glasali :fantom:

A što je bitno da baš tu bude hypo? Jel problem ga presele negde u Surčin, Bečmen, Petrovčić

  • Author

A što je bitno da baš tu bude hypo? Jel problem ga presele negde u Surčin, Bečmen, Petrovčić

Zato što je tu već 103 godine.

@Hella-ja jesam.

Tjah, tradicija, buržoazija, dekadencija

A što je bitno da baš tu bude hypo? Jel problem ga presele negde u Surčin, Bečmen, Petrovčić

Zašto bi bilo šta bilo tu gde jeste?

Zašto Tašmajdan baš tu? Kome je do drveća, ima Kosmaj. Aj preselimo sve u 3lepe i izgradimo zgrade.

  • Author

Tjah, tradicija, buržoazija, dekadencija

 

Po tvojoj logici, rušenje Savamale prošle godine je potpuno legitimno...Odlično...A iz komunizma smo odavno izašli.

@tihajeza-upravo

Edited by uros_s78

Ja se ne slazem uopste sa postojanjem hipodroma kao takvog. Slicno kao i zoo vrtovi imaju svrha im je da zabave ljude, nanoseci pri tom patnju zivotinjama. 

Sramota...

:mad: 

Edited by precog

Izvedite konje na svež vazduh van Bg-a.

Bio par puta. Nije mu tu mesto, niti je nešto posebno reprezentativan za sbr.

Ima da dođu arapi sa vodenog Bg-a da nam se smeju u lice.

Edited by zmanic

Beogradu na vodi su potrebni nilski konji.

I to oni što treniraju balet.

Ne trolujte temu i potpisite peticiju ako se slazete sa principima na kojima pociva hipodrom. 

Ja se ne slazem uopste sa postojanjem hipodroma kao takvog. Slicno kao i zoo vrtovi imaju svrha im je da zabave ljude, nanoseci pri tom patnju zivotinjama. 

Sramota...

:mad: 

 

 

Izvedite konje na svež vazduh van Bg-a.

Bio par puta. Nije mu tu mesto, niti je nešto posebno reprezentativan za sbr.

Ima da dođu arapi sa vodenog Bg-a da nam se smeju u lice.

 

Ti konji uvek mogu da promene karijeru i da dođu u Potkovicu

Problem je što ovi lelemudi nikad ne bi kupili novu lokaciju za izmeštanje hipodroma (a o eventualnoj izgradnji i izmeštanju ne vredi trošiti slova), a već sutradan bi se pojavili sa dozerima i bagerima u radove raščišćavanja terena bez ikakvih projekata, dozvola...

 

par primera:

- nova luka Beograd na suprotnoj obali, predviđena samo na papiru kad se "kupovala" postojeća luka

- želj. most kod Vinče u svrsi izmeštanja pruge oko Kalemegdana i njihovog svetilišta BnV

Zašto bi bilo šta bilo tu gde jeste?

Zašto Tašmajdan baš tu? Kome je do drveća, ima Kosmaj. Aj preselimo sve u 3lepe i izgradimo zgrade.

+ hiljadarka.

 

uzasni ste. btw, nece se stati na tome, pojesce oni slatko ogroman deo Topcidera. 

 

1628nmb.jpg

da li je istina da je uros, u vreme dok je bio clan koalicije ldp-lsv-sdu, na hipodromu jahao popa?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.