Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

9 hours ago, 3opge said:

pusticu suzu. ti ovo zaista jebeno ozbiljno?

eno ti "ozbiljno bolesnog" degena, kaze da je mu korona bila dar od boga.

 

Ne moraš da pustiš suzu, nisam ni ja, ali gledaj na stvari pragmatično ako možeš. Neoporedivo bolje biste prošli da ga dobijete na kakvim-takvim izborima, nego da rikne od rone i svojim mučeništvom inspiriše debile da izglasaju istog takvog ili goreg za četiri godine. 

 

Mislim, znam da džabe pričam. Toliki vam je izliv Trampa u mozak da jedete russiagate i pijete covid-schadenfraude, ništa vam drugo ne treba... 

 

 

Link to comment

ide njemu unistavanje drzave sasvim dobro, ali ideja da ce to da ostane u dvoristu i nece da proizvede ozbiljnu globalnu krizu je,...pa naivna, blago receno. 

 

Edited by Joe D
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

ide njemu unistavanje drzave sasvim dobro, ali ideja da ce to da ostane u dvoristu i nece da proizvede ozbiljnu globalnu krizu je,...pa naivna, blago receno. 

 


Mislim da ce opet uz Trumpa biti daleko manje stete worldwide nego kad Ameri u punoj snazi mlate okolo i “sire demokratiju”. 
 

  • +1 4
Link to comment

Ma naravno, samo treba izuzeti ove sitne kratke miće ratiće u Iraku i Afganistanu i sve štima.

Osim toga rat na Kosovo vrijedi barem 6 republikanskih ratova, kolika je to neviđena zloća bila. Mamu im jebem demonkratsku, na moje Srbe navalili, kurveštije

Link to comment

Realno najveće nyesrah od pada Zida je bilo za vrijeme dabljua, još mi svi kusamo iračku čorbu koju je njegova administracija zakuvala. Sve ostalo su mrve sa stole od te gozbe. 

Link to comment
" userid="9780"] ajd ne prdekaj sa relativizacijom onog bombardovanja 1999, da podari bog to i vama - kad tad
Ček, nije ti dosta što ste nas vi bombardovali, nego bi želio da nas pride izbombarduju i Amerikanci? [emoji44]

Brate...
Link to comment
9 minutes ago, Roger Sanchez said:

Ček, nije ti dosta što ste nas vi bombardovali, nego bi želio da nas pride izbombarduju i Amerikanci? emoji44.png

Brate...


Realno zabole nas za vas :D

 

Mene barem a verujem i vecinu PPP, ostavljam taj plezir bavljenja nebitnom boranijom kao sto ste vi kompleksasu Vucicu i slicnima

Link to comment
26 minutes ago, James Marshall said:

Realno najveće nyesrah od pada Zida je bilo za vrijeme dabljua, još mi svi kusamo iračku čorbu koju je njegova administracija zakuvala. Sve ostalo su mrve sa stole od te gozbe. 


A sta fali ovoj moralnoj gromadi? :rolleyes:

 

Zato Trump FTW! :fantom:

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa šta sam ja napisao, jbt, čitaš li ti uopšte. 


Nisi ni ti prokomentarisao moj komentar o mirotvorcu ovencanom Nobelom koji sa Olimpa objasnjava™ kako se mora ratovati za mir, zasto onda da se ja naprezem :fantom:

Link to comment

Sirija i sva ostala sranja u kojima je gacao Obama su većinom proistekla iz Iraka i avantura tamo. Ne abolira ovdje niko Obamu, ali glavni kreatori pizdarija u XXI vijeku su i dalje republikanci, pogotovo administracija sa početka vijeka, od njih je sve počelo, to što se Tramp gleda izvući odatle uglavnom iz ekonomskih razloga, ne znači da treba sad da se ograničimo na praćenje istorije na posljednjih 10 godina. Da, demokrate imaju pun kurac tih jastrebova i još uvijek se furaju na tu "exceptionalism" i "intervencijama do demokratije" potpuno passe priču koja dokazano ne daje rezultata, ali čisto da lociramo najveći izvor sranja u ovom vijeku, koje ne možemo Obami prišiti, ma koliko to htjeli. 

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...