Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Meni su oni obojica super (svak' na svoji način), a red bi bio da i Nole zagrize ponovo da trenira, pa da se uživa.

 

 

Jedini mi je žal što nema više dobrih mladih tenisera, ali to je nešto što sam već sto puta pominjao, pa da se ne ponavljam.

Edited by Jeremija
Link to comment

+1 za Rafu, da se odmakne od Pitovih 14 GS i doda još jedan argument u korist budućim forumskim GOAT raspravama

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Svaki GS koji ne uzme Novak Rafi da ide, da skinemo onoga™ s - you know... Pa nek i dalje "dupe gace zvace" - ja ne marim... 

Link to comment

Zašto Rafa:

 

1. Sjajan , skroman momak, školski primer narodne mudrosti "u dobru se ne uzvisi u zlu ne ponizi"

 

2. Zato što, poput Nola, pa i Endija, ima krucijalnu osobinu velikih šampiona - viteški podnosi poraz i od srca , svaki put, čestita protivniku. Uprkos dobroj volji i ogromnim naporima, za Rođu se to ne može reći

 

3. Za razliku od Rođe, posle poraza nikada ne stavlja sebe u prvi plan, niti drži monologe o sebi. Setimo se poraza u finalu AO protiv  Stanimala    - iako momački povređen, Rafa to nijednom rečju nije potencirao (skretao je razgovor sa te teme) , već je isticao uspeh svoga rivala

 

4. Zato što se, kao što neko već napisa, u slučaju Rođine pobede, neće moći živeti od hvalospeva. glorifikacija koze™, patetičnog prenemaganja, ljigavog sentimenta i slično...

 

Zato, u nedelju, vamos Rafa! 

Edited by simetrije
Link to comment

Realno - nije sto ce Rodja (ako sutra pobedi) da postavi novi rekord u broju osvojenih GS titula nego sto ce, brate mili, da popravi H2H koji mu trenutno stoji na 11:23 protivU Nadala... Kakav je car mozda ga i krene, ne? :)

Link to comment

Idemo Venus!!!

 

Gle ovu dziberku... Izbaci je napolje, Rose!

 

Tata Ricard vrv zaglavio brejk dugme na kakvoj onlajn kladzi.

Edited by Malvo
Link to comment

  Ako je finale Fedal  (a nije) "povratak tenisa u  tenis",  onda je žensko finale sestara Vilijams konačni ulazak tenisa u ženski tenis*. 

 

*ne odnosi se na drugi sevis starije sestre

Edited by simetrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...