Jump to content
IGNORED

Australian open, 16-29. januar 2017.


Timmy

  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    71

  • Jeremija

    64

  • Malvo

    52

  • Zli Gli

    50

Ma jesu oni medju najboljima, mada je to tesko porediti jer se igra totalno menjala po erama ali nije bitno, svakako su klasa, nego su trenutno losiji dosta od Mareja i Djokovica a ovo ih je prosralo svetski, kao onda Cilica i Nisikorija.

 

Govna ce da padaju s neba tokom finala, ne znam da li ce odvratnije biti zensko ili musko finale.

Link to comment

Šta god, u pitanju su verovatno dvojica od pet najboljih/najuspešnijih ikada. Nije baš da te obračune možemo da gledamo svaki dan. 

 

Uslovno rečeno obračun, na GS-ovima Federer ima ukupno dve pobede na travi, poslednji put pre deset godina i to je to. Ono jeste da je loptica okrugla itd, ali stvarno će biti ogromno iznenađenje ako nešto uradi u nedelju. :)

Link to comment

Ma jesu oni medju najboljima, mada je to tesko porediti jer se igra totalno menjala po erama ali nije bitno, svakako su klasa, nego su trenutno losiji dosta od Mareja i Djokovica a ovo ih je prosralo svetski, kao onda Cilica i Nisikorija.

 

Govna ce da padaju s neba tokom finala, ne znam da li ce odvratnije biti zensko ili musko finale.

Sta ih je konkretno prosralo, sto su se Novak i Endi samoubili? 

Link to comment

Ako nesto trgne Djokovica iz medvedjeg sna, onda je to (f'uckin') Fedal finale. Ako ne, onda neka se pridruzi zeni u zdravozivotnom™ misionarenju....

Link to comment

Ako Nadal prođe, navijaću za njega kao da je naš. :)

K'o za Hrvatsku na SP 1998me. ProtivU Njemaca...

 

#Rafa15  :fantom:

Isto i ovde.

 

A vec je video kako servira poen za set... Ali lepo igra Tuta, mozda ce Srbija imati za koga da navija i u buducnosti :fantom:

Svi smo mi (ponekad) Bugari, ne?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...