Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Australian open, 16-29. januar 2017.

36 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

  • Author

Fin zreb Novaku. Verdasko, Istomin, Careno Busta, pa Gaske/Dimitrov. Taman da se lepo zagreje za Tima ili Gofana. U SF prognoziram Rafu.

 
Federer u prva dva kola samo kvalifikanti :lol: Al mu se posle to obilo o glavu. U trecem Berdih. Jel ono bi da ga ovaj nikad nije dobio? Pa u osmini Nishi, u QF Endi. Prosto da mi ga bude zao. Ali nije :D
 
Endi: Marcenko, Lu, Kveri, pa Izner/Puj. U QF Nishi/Berdih/Fed
  • Replies 966
  • Views 68.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jadna Belinda ide odma na Serenu :(

Edited by Cash

Novaka žreb još od oi neviđeno sere. Dimitrov bi mogao biti nezgodan u 4. kolu, dobro je igrao u Brizbejnu..ali to je ipak Dimitrov.

Verdasko u prvom kolu može da bude i više od neprijatnosti, ako se u meč uđe sa pola mozga i pola snage. Ovi posle ne bi trebalo da budu ozbiljnija prepreka sve do Tima ili Gofana. 

Naravno, sve pod uslovom da je Novak bude u raspoloženju da igra ozbiljan tenis.

Ako mu Verdasko posle onog ludila bude problem, onda jbg.

 

Ja bih Grišu shvatio ozbiljnije.

Ma kakav Verdasko. Nakon ono choke-a od pre neki dan neće on skupit deset gemova u tri seta.

Zakuvace Verdasko jedan set, stari je to prekaljeni as, ali bi trebalo da bude ipak 3:0. Nema ovde frke za Novaka na tri dobijena u ovakvom zrebu, Gaske nema muda, Dimitrov je bolid i moze uzeti set ali to je to, Dominik je sila na sljaci ali ovde jos mora da uci, Gofana bi ovaj nas analogno silovao... lagano ide u finale. Marej bi verovatno izduvao od Kverija ili Iznera na travi trenutno ali ovde nece, iako nije u nekoj formi. Trebalo bi da se i on dogega do finala nekako ce imati mnogo tezi posao, ne bi mi cudilo i da se negde oklizne.

 

Kod zena sve neizvesno ali one su nebitne.

Wawa uzima jos jedan slem preko Novaka.

Od Raonica ocekujem dosta na AO

Nagradno pitanje - da li je medju Ozije otputovao Novak-TBOS-Djokovic ili Novak-u-stvar-Jelena-Jankovic-Djokovic.

To samo znaci, da cemo videti brata Bugarina u Djoletovom delu zreba za AO, kao i Verdaska.

Realno najgori zreb ima Nadal.

Raonic Nadal cetvrtfinale ce biti klanica

Ali ubedljivo najjaci par u prvom kolu je Bagdatis-Juznji-sponzor prenosa klinika "Dr.Laza Lazarevic".

 

Dobija kiparski bakalin u petom setu nakon odigranih milion gemova  :D

Raonic Nadal cetvrtfinale ce biti klanica

 

+1

 

Rafa je ranjeni lav, niko ga više ne jebe, a čovek je realno u najboljim godinama za tenis. A Raonić je tek nakurčen, dobio Rafu u Brizbejnu, vrti se blizu slemova i takođe ga niko ne jebe. Klaće se zubima.

Nece Nadal ni stici do Raonica.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.