Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

najvazniji i jedini dokument koji treba procitati o svim verzijama Blade Runnera.
 
A Series of Splices Susan P. Etheridge
 
 
****************************************
****************************************
****************************************
The original theatrical release of Blade Runner is not the version that Scott intended, and it is understandable for people to take issue with alterations of films that they have a sentimental connection to. Many feel that the original release of a film is a historical artifact, and that much like memory, it should never be corrupted. However, any restoration of a film must be seen as a new version of that film. As Giovanna Fosatti states, “In the restoration of a film, theory and practice should meet eventually and result in a new artifact, ready, once again, to be (re)interpreted.”

 

 

Edited by 3opge
Link to comment

Kako vam ovo zvuci? Gosling otkriva tajnu iz proslosti da je Dekard replikant koji stari kao covek i ima ljudski zivotni vek i pita se ko su sve replikanti, da li jei on sam replikant i kako vlast koristi replikante :lol:

zvuči kao idealan recept za pravljenje sranja   :lol:

 

jbt, snimiti nastavak filma kao što je ovaj, a da to ne bude neki šit, stvarno zvuči kao nemoguća misija

 

šta tu zaboga više ima da se kaže ?

Link to comment

 

jbt, snimiti nastavak filma kao što je ovaj, a da to ne bude neki šit, stvarno zvuči kao nemoguća misija

 

šta tu zaboga više ima da se kaže ?

 

 

+ 1000

 

Ali, ko zna, možda su tako govorili i posle prvog Aliena ili prvog Termitatora?

Link to comment

I ima jedna stvar koju moraju da shvate svi koji nešto stvaraju. Kad svoje delo pustite u promet, kad ga objavite, kad ga izložite publici, ono više nije vaše. Uopšte ne smatram da je pisac jedini pozvan da objašnjava svoju knjigu, da će kmpozitor najbolje protumačiti svoju kompoziciju. Neki profesionalni kritičar ili elokventni konzument dela ili,možda, neki polu pismeni pastir mogu, možda, to da urade bolje. Autori, najčešće, ne znaju apsolutno i skroz potpuno šta je to što stvaraju. Neke stvari se dešavaju bez njihove direktne kontrole.

+ milijun
Link to comment

ima vise naznaka da je Dekart replikant, medjutim, zasto bi iko napravio tako jadnog replikanta i pustio ga na superiornog Rudzera?

znaci, ipak je covek, ne moze se drugcije objasniti taj nivo jadnosti

 

sve sam zaboravila osim da sam nekad navijala za forda. Zasto kad je on na strani sila mraka i terora?

Link to comment

ima vise naznaka da je Dekart replikant, medjutim, zasto bi iko napravio tako jadnog replikanta i pustio ga na superiornog Rudzera?

znaci, ipak je covek, ne moze se drugcije objasniti taj nivo jadnosti

 

sve sam zaboravila osim da sam nekad navijala za forda. Zasto kad je on na strani sila mraka i terora?

 

zasto bi neko pustio coveka na superiornog replikanta koji je uz to jos i borbeni model?

Edited by 3opge
Link to comment

zasto bi neko pustio coveka na superiornog replikanta koji je uz to jos i borbeni model?

pa koga drugog da puste ?

 

osim toga, to je standardni obrazac iz bajki, puštat fizički inferiornog (ali sa srcem) na troglavu aždaju

Link to comment

lolz, najace je skotovljevo pozivanje na junikorna.

za one sa jevtinijim ulaznicama, pogledati avatar realno najaceg smekera na forumu i sire :fantom:

 

dobro je sto mu ti i dalje objasnjavas sta je u stvari hteo da snimi.

Link to comment

eto, duda objasnila

 

primetila avatar, cini mi se i onaj predhodni je bio iz istog albuma :happy:

 

 

edit, covek uvek moze da iznenadi, a ovo ti je bi bilo kao da postavis na start trke ficu i bmw

Edited by Sara
Link to comment

eto, duda objasnila

 

primetila avatar, cini mi se i onaj predhodni je bio iz istog albuma :happy:

 

da, covek ide da ubija replikante a onda, na kraju bajke, pobegne sa replikantkinjom.

mozda je Gosling u 2049 njihov sin.

Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...