Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 16. 8. 2023. at 12:31, Frank Pembleton said:

Ja i žena odgledali Painkiler u cugu...
 

 

On 16. 8. 2023. at 14:45, Strahan said:

odgledao u cugu..

 

+1

 

Mogla bi da se otvori posebna tema o opioidnoj krizi i načinima kako da se umanji šteta, pošto mislim da "konačnog rešenja" nema.

 

Definitivno obožavam mini - serije.

  • +1 1
Link to comment

Trebalo mi je malo više koncentracije u početku, ali jeste definitivno dobar dokumentarac. Četir' epizode, bombona prava. :cool:

 

Kao što rekoh, obožavam mini - serije. :)

Link to comment

Painkiller kasting krajnosti, ili je bas pogodjen ili katastrofalno los. Sakler, celavi advokat, riba komercijalista savrseni, ostalo slabo, a Idi bas losa. Sjajne sporedne mini uloge doktor koji se lozi na klinke i sekretarica daktilograf, doktor narocito - sa svega par minuta jasno docarao karakter.

Link to comment

Ima tri dela!

Na Decideru kažu da se gleda i da nije gubljenje vremena mada vidim po tonu članka da im se zapravo ne sviđa, valjda je preveliki akcenat baš na reakcijama po društvenim mrežama.

Link to comment

Ovako, Depp v. Heard.

Posle odgledanog prvog (od tri) dela... Ovo je za sada... ok, primarno se obraćaju ljudima koji nisu gledali/pratili suđenje i/ili samo maglovito znaju o čemu se radi; najviše mi se sviđa što puštaju uporedo njenu i njegovu verziju (u realnosti je prošlo, tipa, dve nedelje između svedočenja). Ne zauzimaju otvoreno ničiju stranu, rekla bih (i njeni i njegovi fanovi su nezadovljni dokumentarcem :sleep:, bar na redditu). Nekoliko puta referišu na suđenje u UK, koje je prethodilo ovome, pa koriste transkripte da skrenu pažnju šta su Amber i Džoni pričali tada a šta sada, što je fenomenalno. Nadam se da će u naredna dva dela objasniti razliku između suđenja u UK i u US, zašto je Depp jedno dobio a drugo izgubio. Malo idu inserti iz filmova, malo iz vesti, i naravno YouTube/TikTok overload. Taj deo sa društvenim mrežama stvarno blago nervira, npr. puštaju nekog men’s rights aktivistu strimera obučenog kao Dedpul (?!) da gnjavi uz to je ekstremno neduhovit, pa gomila nekih inflensera koji veze s vezom nemaju ali to ih ne sprečava da daju pravne savete… Najveći problem su reakcije, as in video reakcije sa YT, ono kad ljudi uživo prate i komentarišu a ti gledaš njihove (navodno, totalno iskrene, autentične & neprenaglašene) reakcije... ovo treba zakonom da se zabrani, da se organizuje neka međunarodna konferencija u Ženevi, da se donese Reaction Video Protocol, pa da ratifikujemo asap i proteramo te ljude sa interneta.  

"Poop incident" je u ovom delu.

Fali mi nešto ovde, nisam sigurna šta. Nema sagovornika (čak ni pravnih eksperata), nema naracije, nema POV. Najveći wtf mi je količina ljudi, ODRASLIH ljudi, Depovih fanova koji su kampovali nedeljama ispred suda, plakali kad prolazi njegov auto a vrištali kad ide njen. Odrasli ljudi, koji plaćaju porez, glasaju, imaju (valjda) zdravstveno. Ae bre...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...