Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts


morao bih VPN da koristim a to me sad mrzi da se njakam s tim. uz ti, tv joj je nov i još nije povezan na net. 
Pa ne treba ti vpn, o tome ti pričamo. Otvori Netflix.de, otvori novi nalog, ubaci način plaćanja, username i pass i to je to. Netflix je geolokacijski vezan samo katalogom, tako da ako na tom novom nalogu imaš recimo 2 usera od kojih je jedan u nemačkoj a drugi u Srbiji, prvi će da vidi katalog iz nemačke, drugi katalog iz srbije. Nije bitno gde se otvara nalog, bitno je gde se gleda. Ne treba vpn, osim tehničkog dela oko "montiranja" netflixa na tv
Link to comment
 
nempojma. u nemackoj placam u ponudi telekoma. a hocu kevi da namontiram da ima sta gledati. ne mogu srpski netflix ovde da otvorim. stalno me baca na .de  [emoji3]
onda cu moci kad dodjem u vojvodinu
 
Instaliraj mami anydesk pa joj odmah resi netflix [emoji16]
Moze i sama da instalira, bukvalno i da komp u zivotu nije videla
Link to comment
18 minutes ago, morgana said:

koliko je supalj the nigh agent, nevjerovatno. otkud onoliki pozitivni rivjuovi?

Ehehe rivjuovi

 

52C64CC4-4F3E-4AE2-A358-A725B234BC29.jpeg.36d7b8656e186ec03e757dea06671b29.jpeg

 

ova serija treba da je 5, maximum 6

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

koliko je supalj the nigh agent, nevjerovatno. otkud onoliki pozitivni rivjuovi?

 

Kriterijumi su nam ispod svakog nivoa-godine stancovanja nekvalitetnog sranja, da kad naleti nesto mediokretno, izgleda rocket science za ostatak. A i gde si videla skoro da je glavni glumac beo i kao sladak? 

Link to comment

e, ima nesto u tome, ali ne u smislu izostanka bijelih protagonista - puni su ih katalozi - nego ljepuskastih, prosto je trend takav, ni prvi ni posljednji put. nisu ni zene po serijama trenutno neke ljepojke. uglavnom komsijski profil.

 

 

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

Barbarians sezona 2 - mramlj. Prva mi se više svidela, volim istorijske drame i mislim da ima potencijala, no ova druga je onako, u suštini ok, ali neke stvari smaraju. Bilo bi bolje da je više politike, intrige i fajta, a manje ljubavnih trouglova. Karakterizacija likova je poprilično loša, menjaju stavove i nastupe za 180 stepeni jednom po epizodi, bez da im je posvećeno vremena da to deluje prirodno. Opet se sve vrti oko Arija Zlatana Ibrahimovića, u prošloj sezoni dva ćala, u ovoj sin i brat, u sledećoj čekamo taštu, strica i pobratima. Bez veze je i što su Rimljani topovsko meso, ko storm trooperi, sve do poslednje bitke...koja je pristojno urađena, no opet neskladno sa pričom pošto se tamo pominju neke desetine hiljada, a ovo je bilo sto na sto.

Tusnelda je melem za oči.

Link to comment
On 9. 4. 2023. at 16:52, morgana said:

koliko je supalj the nigh agent, nevjerovatno. otkud onoliki pozitivni rivjuovi?

Imalo je potencijala u početku, makar je bilo zabavno, ali kako se radnja razvija, bukvalno se raspada. Meni ostale još tri epizode, ne znam da li da završim.

 

Spoiler

Profi agenti zaginu od onih plaćenih ubica u roku od odmah, ali Rouz preživljava 100 napada :isuse:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...