Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

7 hours ago, radisa said:

Jel neko gledao Waco, kad smo već tu? Jel' vredi?

 

meh. imao sam vremena na pretek dok sam bio u bajboku pa overio - nako. 

najveći utisak mi je da je koreš u mladosti bio mjetalac dok nije postao - prorok. 

Link to comment
1 hour ago, steins said:

 

meh. imao sam vremena na pretek dok sam bio u bajboku pa overio - nako. 

najveći utisak mi je da je koreš u mladosti bio mjetalac dok nije postao - prorok. 

 

Imas nesto za preporuku, nista ne gledam

Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

Imas nesto za preporuku, nista ne gledam

 

Iskreno, ne mogu ničeg pametnog da se setim - počeo ovog Night Agenta ma Netflixu - isfalili ga onoliko - meni meh posle tri epizode - nešto ludo, naivno - ko Followers - pa sam turio na led. 

Drogiram se sa Shrinking-om - sa Epla - meni odlično legao :D

Skinuo i Ted Lasso - al nemam pojma kako je

 

PS odgledao dve matore serije - Roadies i Sex and drugs and RnR - meni super legle, al ja nisam objektivan kad je muzika u pitanju :D

 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Moća said:

To je igrana serija a sada je izašao dokumentarac na Netfliksu.

 

Aha. Mada, gledao sam i neke dokunentarce pre ovoga a i serija je rađena na osnovu 2 knjige, lika koji je bio davidian i lika koji je bio u pregovaračkom timu ako se ne varam 

Link to comment
18 hours ago, steins said:

 

Iskreno, ne mogu ničeg pametnog da se setim - počeo ovog Night Agenta ma Netflixu - isfalili ga onoliko - meni meh posle tri epizode - nešto ludo, naivno - ko Followers - pa sam turio na led. 

Drogiram se sa Shrinking-om - sa Epla - meni odlično legao :D

Skinuo i Ted Lasso - al nemam pojma kako je

 

PS odgledao dve matore serije - Roadies i Sex and drugs and RnR - meni super legle, al ja nisam objektivan kad je muzika u pitanju :D

 

 

ted lasso je :ziga:

  • +1 1
Link to comment

Wednesday

 

Prilično mi se dopalo, a Rave'N dance iz četvrte epizode mi je u vrhovima bilo koje serije iz ove decenije. Veliko finale sa kojim je Tim Burton zaokružio rad na prvoj sezoni. Baš lepo...

Link to comment

kako se vrsi placanje netflixa u srbiji?

jel moze na licinom mestu da se uplati za godinu dana? ima li neka varijanta meecnog placanja sa kartice?

Link to comment
53 minutes ago, Ros said:

 ima li neka varijanta meecnog placanja sa kartice?

Kako drugačije? Ja sam se registrovao pre 7-8 godina, ostavio karticu i svakog meseca mi skidaju pretplatu. 

Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kako drugačije? Ja sam se registrovao pre 7-8 godina, ostavio karticu i svakog meseca mi skidaju pretplatu. 

Isto...

Link to comment
10 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Kako drugačije? Ja sam se registrovao pre 7-8 godina, ostavio karticu i svakog meseca mi skidaju pretplatu. 

 

nempojma. u nemackoj placam u ponudi telekoma. a hocu kevi da namontiram da ima sta gledati. ne mogu srpski netflix ovde da otvorim. stalno me baca na .de  :D

onda cu moci kad dodjem u vojvodinu

 

Link to comment
 
nempojma. u nemackoj placam u ponudi telekoma. a hocu kevi da namontiram da ima sta gledati. ne mogu srpski netflix ovde da otvorim. stalno me baca na .de  [emoji3]
onda cu moci kad dodjem u vojvodinu
 
Nema veze gde ga otvoris, kad ti se keva prvi put uloguje na netflix pokazivace joj srpski katalog a skidace pare sa kartice koju ostavis.
Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:
4 hours ago, Ros said:
 
nempojma. u nemackoj placam u ponudi telekoma. a hocu kevi da namontiram da ima sta gledati. ne mogu srpski netflix ovde da otvorim. stalno me baca na .de  emoji3.png
onda cu moci kad dodjem u vojvodinu
 

Nema veze gde ga otvoris, kad ti se keva prvi put uloguje na netflix pokazivace joj srpski katalog a skidace pare sa kartice koju ostavis.


sad sam sve skapirao. mislio sam da mogu iz nemacke da to sve obavim. malo neka sačeka :)

Link to comment
2 hours ago, Ros said:


sad sam sve skapirao. mislio sam da mogu iz nemacke da to sve obavim. malo neka sačeka :)

Ali sto ne bi mogao. Napravi nalog i pošalji mami korisničko ime i lozinku. 

Link to comment
5 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Ali sto ne bi mogao. Napravi nalog i pošalji mami korisničko ime i lozinku. 


morao bih VPN da koristim a to me sad mrzi da se njakam s tim. uz ti, tv joj je nov i još nije povezan na net. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...