Jump to content

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Obnovio pretplatu, najvise na nagovor klinca em pojeftinilo, inace dvije godine ravno nisam koristio.
Dajte neki prijedlog sta ogledati, nudi mi dahmer?
Inace money heist i p. Blinders sam napola prestao gledati, dosadni mi bili.

Sent from my NTN-LX1 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, beeva said:

Obnovio pretplatu, najvise na nagovor klinca em pojeftinilo, inace dvije godine ravno nisam koristio.
Dajte neki prijedlog sta ogledati, nudi mi dahmer?
Inace money heist i p. Blinders sam napola prestao gledati, dosadni mi bili.

Sent from my NTN-LX1 using Tapatalk
 

Gledajte skrolovanje ekrana nadole, pa neke redove malo udesno, tako tri minuta pa crveno dugme.

Cunk On Earth, ne znam koliki ti je klinac al možda mu malo istorije na takav način bude zabavno.

 

  • +1 1
Link to comment

Trenutno gledam Woodstock ‘99 i prva rečenica koja se čuje u prvoj sceni dok kola kruže po ogromnom nepreglednom đubrištu je: “Is this Bosnia?” Bear What GIF by hannahgraphix
 

Ovo je predivno, ne umem drugačije da objasnim ali arhivski snimci Vudstoka 1999. su nešto najameričkije što sam videla ikada u životu. Kako ovi ljudi izgledaju, kako su obučeni, kako se ponašaju, kako pričaju… prelepo. Ovo, i serija L.A. Law, zauvek slika Amerike u mojoj glavi. 

Link to comment
12 hours ago, beeva said:

Obnovio pretplatu, najvise na nagovor klinca em pojeftinilo, inace dvije godine ravno nisam koristio.
Dajte neki prijedlog sta ogledati, nudi mi dahmer?
Inace money heist i p. Blinders sam napola prestao gledati, dosadni mi bili.

Sent from my NTN-LX1 using Tapatalk
 

 

Netflix ima odlicne dokumentarce na razne teme. Gledala sam i citav niz dobrih ugl. severnjackih krimi serija. Od ostalog sad najcesce gledam serije na spanskom, pre par meseci mi se svidela spanska Sagrada Familia. Od humoristickih ovako na blic mi pade na pamet meksicki Club de Cuervos iz fudbalskog miljea. 

  • +1 1
Link to comment

Super laganica, prelepa, preslatka, omg shecher shecher  

 

Italijanska serija Zakon po Lidiji Poet 

 

Samo 6 epizoda al slatkih :wub: 

 

Ima li neko preporuku za dobru italijansku komediju?

  • +1 1
Link to comment

Danas na Fox-u vidim ide live suđenje Aleku Murdoku, ni sat vremena kasnije ulazim na Netflix i nudi mi true crime dokumentarnu seriju o Murdok porodici. 

 

 

Netflix bogovi kontenta. :pera:

 

Ukratko, serija je o porodici Murdok, THE porodici u Južnoj Karolini, gde je, ispostaviće se, svaki član počinio makar jedno ubistvo. I svako su uspeli da zataškaju, do ovog poslednjeg incidenta iz 2021. Totalni mayhem, a svi članovi porodice izgledaju kao najsmotaniji i najnesposobniji ljudi na svetu. Ko ima stomak za true crime, preporuka ko tri kuće.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
On 20. 2. 2023. at 19:33, mustang said:

Super laganica, prelepa, preslatka, omg shecher shecher  

 

Italijanska serija Zakon po Lidiji Poet 

 

Samo 6 epizoda al slatkih :wub: 

 

Ima li neko preporuku za dobru italijansku komediju?

 

 

Jesi li gledala Perfetti Sconosciuti?

  • +1 1
Link to comment

odličan seting, likovi, al nekeko loše vođena priča. 

ako nisi gledala gledaj making a murderer a ima i onaj neki muž i žena bodibilderi na netfliksu. 

ne mogu da se setim gde je bio onaj praizovani american murder story oj simpson. to nisam pogledao nikad. 

 

@Patty Lee

Edited by nisam ja
Link to comment

@nisam ja E nisam nikad gledala Making a Murderer, iako je to valjda najpoznatiji true crime na Netflixu, znam samo da je neki klinac tu nepravedno osuđen i sad sedi u zatvoru po pravdi Boga. Iz nekog razloga MaM mešam sa Serial podcastom, iako nije čak ni isti medij!

 

ACS o O.J.-u sam gledala, to ti je baš dobro. Pusti makar prvu ep, krene dosta jako, i do kraja bude jak utisak (čak iako imaš solidno predznanje o slučaju, kao ja psihopata) da ne možeš da veruješ da je baš tako bilo…  a imaš i “O.J. Made in America”, to nije Netflix, ali je fe-no-me-na-lno! Doku-serija iz pet delova, rolerkoster od početka do kraja. To pogledaš i onda shvatiš koliko je izostavljeno iz ACS i kako je stvarnost bar duplo nenormalnija od fikcije. Druga sezona ACS o Versaćeovom ubistvu je meni iakreno bzvz, i promašen kasting i nezanimljivo obrađena priča. Ne znam jedino za ovu poslednju sezonu gde je zločin uneređivanje haljine Monike Levinski, to me nešto apsolutno ne vuče da gledam. :unsure:

  • +1 1
Link to comment
On 25. 2. 2023. at 10:13, Patty Lee said:

@nisam ja E nisam nikad gledala Making a Murderer, iako je to valjda najpoznatiji true crime na Netflixu, znam samo da je neki klinac tu nepravedno osuđen i sad sedi u zatvoru po pravdi Boga. Iz nekog razloga MaM mešam sa Serial podcastom, iako nije čak ni isti medij!

 

ACS o O.J.-u sam gledala, to ti je baš dobro. Pusti makar prvu ep, krene dosta jako, i do kraja bude jak utisak (čak iako imaš solidno predznanje o slučaju, kao ja psihopata) da ne možeš da veruješ da je baš tako bilo…  a imaš i “O.J. Made in America”, to nije Netflix, ali je fe-no-me-na-lno! Doku-serija iz pet delova, rolerkoster od početka do kraja. To pogledaš i onda shvatiš koliko je izostavljeno iz ACS i kako je stvarnost bar duplo nenormalnija od fikcije. Druga sezona ACS o Versaćeovom ubistvu je meni iakreno bzvz, i promašen kasting i nezanimljivo obrađena priča. Ne znam jedino za ovu poslednju sezonu gde je zločin uneređivanje haljine Monike Levinski, to me nešto apsolutno ne vuče da gledam. :unsure:

 

making a murderer vredi gledati samo zato sto je slucaj neverovatan

 

sto se tice acs meni je bas druga sezona omiljena, zbog muzike i bas zbog kastinga, mislim na lika koji glumi versacija (iako pre toga nisam podnosio tog glumca kome ni ime ne znam), posle toga sam gledao neki dokumentarac o versaciju i pravi versaci mi nekako izgledao fejk :D

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...