Jump to content

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Stiglo mi je nešto ovakvo:

Netflix: Ваша последња наплата је одбијена. Да бисте наставили да користите наше услуге, идите на:
https://customersupportnfx.com

Cenim da je spam pošto je sa nalogom sve ok...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Phishing verovatno

Scammers use email or text messages to trick you into giving them your personal and financial information. But there are several ways to protect yourself.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Da, Chrome upozorava jarkocrvenom bojom pri pokušaju otvaranja tog sajta.

 

Quote

 

Deceptive site ahead

Attackers on customersupportnfx.com may trick you into doing something dangerous like installing software or revealing your personal information (for example, passwords, phone numbers, or credit cards).

 

 

 

Link to comment
On 11.1.2023. at 20:33, mraki said:

Možda bi bilo bar mrvice nekog šarma da nije loše sinhronizacije na engleski, originalno je portugalski.

 

Pa trebalo je da ostaviš na portugalskom, meni sve serije idu na originalnom jeziku :D

 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, elementary said:

To Netflix pojeftinio,vidim prebacili me na premium paket?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 


I meni stigao mail
Plasim se samo da ovo nije pocetak onoga o blokiranju drugih IP-jeva i zabrane delenja naloga
Osnovni paket ce biti neznatno jeftiniji ali ces moci za 5 ili koliko vec eura/dolara da dodajes dodatne uredjaje

Edited by lord_s
Link to comment

Da, najverovatnije zamazivanje očiju pred blokiranje deljenih naloga, ne pamti se da je neka striming platforma suštinski pojeftinila tako da donese manje para svojim vlasnicima.

Link to comment

Mene ne dotiče ,gledam ga samo kući na dva uređaja ,sada mogu i na više .
Verovatno će postojati doplata ,kao uostalom što nude IPTV i slični operateri gde moraš da doplatis za još jedan box uredjaj.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Pa trebalo je da ostaviš na portugalskom, meni sve serije idu na originalnom jeziku :D

 

Od kad sam video citat pokušavam da se setim serije i ne ide mi… :D

  • Haha 1
Link to comment




Verovatno će postojati doplata


Da, u nekim zemljama već može da se doplati za stalno korišćenje na drugoj lokaciji, ali nije baš jeftino.

But Wednesday, Netflix launched the fees in the first wave of countries as part of its official worldwide rollout of account sharing. And in these countries -- Canada, New Zealand, Portugal and Spain -- the prices for extra members are meaningfully higher, sometimes twice as much. On average, Netflix set the fee for extra members in these first-wave countries at 43% the price of a Standard plan in each country.

https://www.cnet.com/culture/entertainment/netflixs-password-sharing-crackdown-has-come-everything-to-know/
Link to comment

Na gornjem linku piše da preko 100 miliona pretplatnika širom sveta deli pretplatu s drugim osobama van domaćinstva. Netflix po zadnjim podacima ima 230 miliona pretplatnika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...