Jump to content

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

47 minutes ago, mlatko said:

Batali ako ne želiš sebi loše, druga sezona je slobodan pad :punintended:
Treća je bukvalno katastrofa i otkazali su dalje snimanje pa ih kupio Netflix i odradio 20 epizoda. Istini za volju završavam po inerciji 3. da vidim šta su uradili od 4. ali ne verujem da vredi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

 


upravo. nastavljaju na silu, kao Lost. pogledao 2 epizode 4-e sezone i ne gleda mi se više. nekad ću završiti 

  • +1 2
Link to comment
Hit and run, zbindzovao upravo. Ko voli ono sto radi Lior Raz, uzivace. CIA, Mosad, mrtvi, jurnjave, zavere, svega ima.

Odgledalo se "slučajno".
Video sliku mislio da je Fauda [emoji12]



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Moj utisak o That 90s Show posle 6 epizoda - svaka scena sa matorcima kida, stara atmosfera, duhovito, Kitty harizmatična kao uvek. Svaka scena sa klincima očaj, samo čekaš da se završi. Jedino mali Ozzie i onaj debeljuca imaju smisla za glumu i ne deluju usiljeno na ekranu. Nije ni čudo jer imaju po 15 godina ali stvarno su mogli da nadju neke malo iskusnije i oprobanije glumce. 

 

Takodje, na šta liči Laura Prepon posle svih ovih godina...kad se setim da je cela generacija bila zaljubljena u Donu.

 

 

  • +1 2
Link to comment

nema veće patnje od loše komedije, tako da sam izdržao dve epizode. ali u odbranu klinaca ovakve stvari obično zahtevaju vreme da se razvija neka hemija među ekipom i da pohvataju šta radi posao a šta ne. the office, p&r, new girl...sve je to bilo relativno slabo u prvoj sezoni.

Link to comment

Pa da, dosta je teško glumiti tinejdžera ako si tinejdžer. Valjda moraš kroz neke stvari prirodno prvo da prođeš da bi umeo da odglumiš to posle, šta znam. Uz to deluje da je od cele ekipe ženski Erik zapravo najlošija glumica, ili ima najviše akcenta na njoj pa se najviše vidi da škripi.

  • +1 2
Link to comment

The Good Place je tako dobra serija :ziga: Pre skoro dve godine sam odlgedao prvu sezonu i iz nekog razloga zaboravio na seriju, sad sam stukao dve sezone za dva dana, moraću malo da usporim tempo, ne završava mi se. :D

Nisam inače preveliki ljubitelj komedija, ali ovo mi je leglo samo tako.

Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Moj utisak o That 90s Show posle 6 epizoda - svaka scena sa matorcima kida, stara atmosfera, duhovito, Kitty harizmatična kao uvek. Svaka scena sa klincima očaj, samo čekaš da se završi. Jedino mali Ozzie i onaj debeljuca imaju smisla za glumu i ne deluju usiljeno na ekranu. Nije ni čudo jer imaju po 15 godina ali stvarno su mogli da nadju neke malo iskusnije i oprobanije glumce. 

 

Takodje, na šta liči Laura Prepon posle svih ovih godina...kad se setim da je cela generacija bila zaljubljena u Donu.

 

 

Da, kul je serija, pravljena kao da zahvati nas nostalgične i nove klince. Iskreno sumnjam da se iko od današnjih klinaca primio na '90s. Ali fino gađa stare fanove. Uzeli mustru iz "Stranger Things nostalgic department" Sva je šansa da će biti i season 2, ima tu prostora i gledanosti + su tek zagrebali cameos a verovatno je dalo i podstrek za rewatch '70s serije na Netflixu.

Link to comment
On 29.1.2023. at 10:33, kipo said:

The sinner je sasvim gledljiv prve dvije sezone, prva cak vrlo dobra - dobri likovi, misterija, iznenadjuje svakih malo, nema praznog hoda, scene nisu preduge. Treca, medjutim nevjerovatno losa, ovaj Pulman nizasta (jednostavno dosadio jednolicnim grimasama) a nema podrsku bar jednog dobrog karaktera/ glumca kao u prve dvije. Totalni bezvezluk, predvidivo, dosadno i fali najvaznije - misterija. Batalio, na 5. ep.

Da li je 4. takodje bezveze ili vuce malo na prvu mozda?

OK je 4. mada vuče na drugu, ne baš na prvu :)

 

Treća jest glupava (tj počela je zanimljivo, ali onda se otišlo u nešto, ne znam ni ja šta).

 

Link to comment

Unorthodox odličan. Pogadja suštinu. Janki kao izgubljeno jagnje, zalutalo, opčinjeno figurom majke u paklu religijskog fanatizma, nije kadar da razluči dobro od lošeg (da ne kažem zla). Taman kad pomisliš da ne možeš da se naljutiš na njega u kadar uleti Esti koja je skupila muda i uzela život u ruke. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...