Jump to content

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Cela sezona je puštena, čekali su da u Izraelu završi na tv i još par meseci, tako da je to to. Još nisam odgledao do kraja. Ali već bih voleo petu sezonu.

Link to comment

Drugovi i drugarice Mustang, zahvaljujem!

Zbindzovala prvu sezonu:wacko:

Fuada:heart:

 

jedino mi malo smetalo što su Dorona toliko puta svi videli, a Abu Ahmed i niko od njegovih ga ipak ne prepoznaje čak ni kad se sretnu oči u oči

no, u krajnjem utisku nebitno.

Edited by Sara
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Izašao "That 90s Show". Vidim da su skupili celu ekipu, ali me malo strah da pustim. :D 

 

edit: sad vidim da je @goofs preporučio već. onda može. 

 

 

 

pustio sam na kratko, horor. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pustio sam na kratko, horor. 

+1. Gledao sam pola epizode i bas nije smesno. Onako, neprijatno mi bilo od truda i neuspeha. Mozda se kasnije popravlja.

  • +1 2
Link to comment

The sinner je sasvim gledljiv prve dvije sezone, prva cak vrlo dobra - dobri likovi, misterija, iznenadjuje svakih malo, nema praznog hoda, scene nisu preduge. Treca, medjutim nevjerovatno losa, ovaj Pulman nizasta (jednostavno dosadio jednolicnim grimasama) a nema podrsku bar jednog dobrog karaktera/ glumca kao u prve dvije. Totalni bezvezluk, predvidivo, dosadno i fali najvaznije - misterija. Batalio, na 5. ep.

Da li je 4. takodje bezveze ili vuce malo na prvu mozda?

  • +1 1
Link to comment
Jel gledao neko Manifest seriju? 
Posle 3 epizode deluje da može da se gleda...
Batali ako ne želiš sebi loše, druga sezona je slobodan pad :punintended:
Treća je bukvalno katastrofa i otkazali su dalje snimanje pa ih kupio Netflix i odradio 20 epizoda. Istini za volju završavam po inerciji 3. da vidim šta su uradili od 4. ali ne verujem da vredi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...