Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kvota na Nadala posle osvajanja MC bila 35 da ce biti prvi, prosle nedelje i Barselone odmah pala na 8, sada je 3...  :D

Ja sam uhvatio tih 35 :) Pisali smo ovde.

Link to comment

Ko ce ga sem Federera moci ugroziti? Kad sutra dobije imace 4750 bodova. I u sezoni ce dobaciti do 8000 skoro pa sigurno, pa i ako vecinu turnira ispadne u trecem kolu. A o tih 8000 Novak i Marej mogu da sanjanju. Moja prognoza na kraju 1. Fed, 2. Nadal, 3. Marej. 4. Tim

Edited by Timmy
Link to comment

Ako osvoji Madrid, Rim i RG, sto je s obzirom na njegovu formu i forme Noloa i Endija vrlo verovatno, vec ce dogurati do gotovo 8.000 bodova. Kljuc lezi u tome koliko ce uspevati da jedan drugom uzmu na 'gostujucem terenu'. Rodjo moze biti u problemu ako ne uzme W, a Nadal se nekako dogega do nekog cetvrtfinala ili polufinala. Mada Rodjo ima i lufta u pogledu ostalih turnira, bice u oktobru nekoliko turnira koje moze da odigra ako mu zafali.

Link to comment

Da. Mnogo je tu nepoznanica. Ali pre svega u duelu Rafa-Fed. Ostali nemaju sta da traze tu. Pricam samo o No1 na kraju godine i posle toga. Endi ce biti na prvom mestu jos dugo, vrlo moguce i do Londona.

Link to comment

Mali of: meni je formulacija "trenutni broj 1" pomalo glupa. OK, pokazuje kontinuitet igara, treba da postoji i iz formalnih i prakticnih razloga, ali ono sto treba da bude najvaznije je - ko je zavrsio godinu kao prvi.

Link to comment

Naravno. Kao sto je maltene u svakom sportu. Imas sezonu, od pocetka do kraja i ko na kraju bude prvi je sampion za tu godinu. Zato vise volim da gledam trku nego listu. Ali posto je racunica u tenisu takva kakva je, ostaje cinjenica da je Endi prvi i da ce tu sigurno ostati bar jos 3-4 meseca.

Edited by Timmy
Link to comment

Kakav poen i kakva odbrana Nadala :ziga:

 

Valjda ih nece zreb za RG staviti u isti deo, postoji potencijal da odigraju epsko finale.

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...