Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

 

nisam neki revnosni pratilac sporta, ali da li je ikada bilo da se jedna briljantna sportska karijera završava ovakvim strmoglavom i ovako bizarno ?

 

a završava se svakako, jer ko nešto očekuje od ovog novaka, grdno će se razočarati

 

ovim pristupom, ušio je i marata lično, mada je to do sada izgledalo poprilično nemoguće  :0.6:

 

ed.

i da, predviđam zen-nolu ispadanje u drugom kolu, tj. prvom meču

 

Sampras je bio svega godinu dana stariji od Novaka kad ga je na Vimbldonu pobedio manje-više čelendžer igrač (Bastl). :)

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sampras je bio svega godinu dana stariji od Novaka kad ga je na Vimbldonu pobedio manje-više čelendžer igrač (Bastl). :)

nisam mislila na ekscese, pre recimo na činjenicu da je novak prošle godine završni masters obezbedio već u prvoj polovini godine, a trenutno je 23-i na rejs listi, tj. na takav pad sam mislila

Link to comment

Rekao je da hoce trenera koji je prolazio kroz slicna sranja kao on sad, a bio veliki igrac. Onda najpre Agasi :) Mada bi i Sampras itekako dobro dosao. Mozda i Bjorg. Al on je valjda porocan dosta (kao sto se i za Bekera pricalo :D). Kad na kraju uleti neki Ivanisevic niotkuda ili neki Pepeov pulen koji je zavrsio karijeru

Link to comment

Nisam gledala, šta se desilo na meču Simon-Monfis?

Zašto je Pralica šokiran?

Zašto publika zviždi?

Jel naizmenično nisu igrali, pa onda Monfis odustao pre kraja?

Link to comment

Nisam gledala, šta se desilo na meču Simon-Monfis?

Zašto je Pralica šokiran?

Zašto publika zviždi?

Jel naizmenično nisu igrali, pa onda Monfis odustao pre kraja?

 

 

Nisam ni ja gledao (pošto moram da završim neki posao), ali javila mi se prijateljica i pitala da li gledam pošto je jako sumnjiv meč.

Link to comment

Nisam ni ja :( Al cu da posle premotam ako je bilo u prenosu? Gledah Kuynjecova-Riske poslednjih sat. Riske vodila 1:0 i 5:3 al neda Svetlana.

Link to comment

Nisam ni ja gledao (pošto moram da završim neki posao), ali javila mi se prijateljica i pitala da li gledam pošto je jako sumnjiv meč.

 

Monfils uvek deluje sumnjivo. :D Koliko sam čitao bilo je 0-6 6-0 i 3-0 za Monfilsa u trećem setu i opet je uspeo da izgubi. Ali jednostavno je takav, ne verujem da je nešto specijalno sumnjivo u pitanju.

Link to comment

Ajmo Džini

 

Ček, stvarno navijaš za nju? :)

 

Ja posle onog nerukovanja™ uživam u svim porazima i failovima... Znam da si ti čovek esteta al opet... :D

Edited by Mil@n
Link to comment

Ček, stvarno navijaš za nju? :)

 

Ja posle onog nerukovanja™ uživam u svim porazima i failovima... Znam da si ti čovek esteta al opet... :D

Naravno da navijam za Džini. Slicna je Ani jako lepa zna da igra tenis al ima ludu glavu :)

 

Sjajan meč

Edited by Cash
Link to comment

Pobedaa kakav meč, vredan finala gren slema :).

 

Ajoj sad na Kerber može se to pobediti

Edited by Cash
Link to comment

 

 

“Da, i zbog toga što je nikada ranije nisam pobedila, a i zbog okolnosti. Zapravo sam bila prilično inspirisana pre meča jer su mi brojne igračice prilazile privatno i želele mi sreću, čak i igračicre sa kojima inače ne razgovaram, a dobila sam i mnogo poruka ljudi iz teniskog sveta koji su navijali za mene. To mi je pokazalo da mnogo njih deli moje mišljenje (da Šarapova više ne bi trebalo da se takmiči), ali da ne smeju da ga iskažu. Želela sam da pobedim zbog sebe, ali i zbog svih tih ljudi. Zaista sam osetila podršku“, dodala je Kanađanka, koja je prvi put od Australijan opena vezala dve pobede na WTA nivou.
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...