Jump to content
IGNORED

trazim spot


mustang

Recommended Posts

Opet Treći kanal. Spot se vrteo milion puta. Neka francuska grupa, pevač ružnjikav, živopisan, navodno se predozirao, a ima i 'armonika. Ne merem se setiti, pa to ti je, a spot mi je pred očima.

Link to comment
Danas sedim sa kolegom, inace bubnjar, na kafi i pricamo o muzici generalno i on me pita da li se secam ko izvodi instrumental na gitari (akusticnoj) u nekoj pustinji, crnac je u pitanju? Nikad cuo. U pitanju je bila muzicka podloga za najavu na Trecem Kanalu, kao npr Something got me started od Simply red (rane 90te)
Aaaa daaa

Mislio sam da je ovo:



Ali me žena ispravila da je ovo:



Pošto joj je to bio početak "smene" dobro je upamtila, valjda
Link to comment
22 minutes ago, Radoye said:

'les negresses vertes' je bend verovatno, e sad koja je pesma u pitanju... mada od njih se najvise vrtelo 'il'

 

 

 

 

Pa, majstore! Šta da ti kažem osim jedno veliko hvala :thumbsup:... Oni su, naravno, a spot na koji sam mislio je ovaj:

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 16.10.2020. at 22:49, notenoughreasonsforclaire said:

Opet Treći kanal. Spot se vrteo milion puta. Neka francuska grupa, pevač ružnjikav, živopisan, navodno se predozirao, a ima i 'armonika. Ne merem se setiti, pa to ti je, a spot mi je pred očima.

 

Spota se uopste ne secam, sto me bas cudi, ali pesme da - mozda sam je cula tada na radiju.

Link to comment

Kad ste tu već - rap spot, rekao bih east coast. Video je tipična prezentacija kola, kajli i riba - ali sa ironičnim komentarima pri svakom fleksovanju istih.

Link to comment
  • 1 year later...

Ćao. 

Ovo je možda malo teži zadatak jer se sećam samo radnje spota. Neznam ni pesmu ni izvođača. Domaći je spot, možda 90te ili nešto nakon toga.

U spotu onako kao iz filmova sa transformacijom glavnog lika iz rugobe u zapanjujuću lepotu. Štreber u srednioj školi sa repom i neprivlačan otpili ga podrugljivo riba iz razreda koja mu se sviđala. On poludi, ode u teretanu. Nakon nekog vremena nabilda se, sredi, kupi motor i takav parkira ispred frizerskog salona u kojem ona radi. Traži šišanje a ona zinula. Sve oko njega se vrti. Nakon šišanja on ladno sedne na motor i ode. A ona osta da gleda.

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...