Jump to content
IGNORED

trazim spot


mustang

Recommended Posts

Opet Treći kanal. Spot se vrteo milion puta. Neka francuska grupa, pevač ružnjikav, živopisan, navodno se predozirao, a ima i 'armonika. Ne merem se setiti, pa to ti je, a spot mi je pred očima.

Link to comment
Danas sedim sa kolegom, inace bubnjar, na kafi i pricamo o muzici generalno i on me pita da li se secam ko izvodi instrumental na gitari (akusticnoj) u nekoj pustinji, crnac je u pitanju? Nikad cuo. U pitanju je bila muzicka podloga za najavu na Trecem Kanalu, kao npr Something got me started od Simply red (rane 90te)
Aaaa daaa

Mislio sam da je ovo:



Ali me žena ispravila da je ovo:



Pošto joj je to bio početak "smene" dobro je upamtila, valjda
Link to comment
22 minutes ago, Radoye said:

'les negresses vertes' je bend verovatno, e sad koja je pesma u pitanju... mada od njih se najvise vrtelo 'il'

 

 

 

 

Pa, majstore! Šta da ti kažem osim jedno veliko hvala :thumbsup:... Oni su, naravno, a spot na koji sam mislio je ovaj:

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 16.10.2020. at 22:49, notenoughreasonsforclaire said:

Opet Treći kanal. Spot se vrteo milion puta. Neka francuska grupa, pevač ružnjikav, živopisan, navodno se predozirao, a ima i 'armonika. Ne merem se setiti, pa to ti je, a spot mi je pred očima.

 

Spota se uopste ne secam, sto me bas cudi, ali pesme da - mozda sam je cula tada na radiju.

Link to comment
  • 1 year later...

Ćao. 

Ovo je možda malo teži zadatak jer se sećam samo radnje spota. Neznam ni pesmu ni izvođača. Domaći je spot, možda 90te ili nešto nakon toga.

U spotu onako kao iz filmova sa transformacijom glavnog lika iz rugobe u zapanjujuću lepotu. Štreber u srednioj školi sa repom i neprivlačan otpili ga podrugljivo riba iz razreda koja mu se sviđala. On poludi, ode u teretanu. Nakon nekog vremena nabilda se, sredi, kupi motor i takav parkira ispred frizerskog salona u kojem ona radi. Traži šišanje a ona zinula. Sve oko njega se vrti. Nakon šišanja on ladno sedne na motor i ode. A ona osta da gleda.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...