Jump to content
IGNORED

skandinavske serije


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

meni je wallander najjaca svedska serija, i to bas sa ovim krister henrikssonom. volim taj koncept epizoda od sat i po.  jeste malo sumorno na pocetku dok se ne adaptiras, a posle samo ide....umrla sam od smeha kad se negde u drugoj sezoni mislim, u sred romanse sa katarinom kurt promangupirao, poceo da zalizuje kosu i zvace zvaku. i ola rapace u prvoj sezoni :wub:  mada ja i nisam neki reper jer  volim skandi pa mi ne smetaju i te nesavrsenosti.

Link to comment

da, krenu sa tim argumentima a onda u svojim otuznim zivotima hrane tu mrznju do nivoa da ih organski ne podnose ... pa moze i bukvalno da se shvati ... njihove ogavne ruke nisu dodirnule ... kao da je 100% bio ili vege 

 

ali realno poslove "kradu" :) ... to im je i svrha osnovna ... i sam debeli je u magacinu zamenjen

 

fascinantno je kako se svi zaljubljuju, jedan po jedan, kao bele lale ... bilo da su u pocetku skepticni/hejteri ili ne ... 

 

jel bi setao gradom sa hubot frendom tipa soping, kafic i to? :D

 

 

 

 

 

Link to comment

Zvuci kongenijalno. Ali da samo ti imas hubota.

 

Nego, jesi odgledao celu seriju? Sto vise odmice sve je bolja, i sto je najvaznije kraj je perfektan.

 

Moj omiljeni lik :D :

 

real-humans-s1-e4-rick21.jpg

Edited by IndridCold
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...