Jump to content
IGNORED

skandinavske serije


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

meni je wallander najjaca svedska serija, i to bas sa ovim krister henrikssonom. volim taj koncept epizoda od sat i po.  jeste malo sumorno na pocetku dok se ne adaptiras, a posle samo ide....umrla sam od smeha kad se negde u drugoj sezoni mislim, u sred romanse sa katarinom kurt promangupirao, poceo da zalizuje kosu i zvace zvaku. i ola rapace u prvoj sezoni :wub:  mada ja i nisam neki reper jer  volim skandi pa mi ne smetaju i te nesavrsenosti.

Link to comment

Fortitude season 2 bi mogao biti sjajan ako promene glumce, scenariste, i stave priču u, recimo, neki high-school basketball turnir u Minesoti.

Link to comment

da, krenu sa tim argumentima a onda u svojim otuznim zivotima hrane tu mrznju do nivoa da ih organski ne podnose ... pa moze i bukvalno da se shvati ... njihove ogavne ruke nisu dodirnule ... kao da je 100% bio ili vege 

 

ali realno poslove "kradu" :) ... to im je i svrha osnovna ... i sam debeli je u magacinu zamenjen

 

fascinantno je kako se svi zaljubljuju, jedan po jedan, kao bele lale ... bilo da su u pocetku skepticni/hejteri ili ne ... 

 

jel bi setao gradom sa hubot frendom tipa soping, kafic i to? :D

 

 

 

 

 

Link to comment

Zvuci kongenijalno. Ali da samo ti imas hubota.

 

Nego, jesi odgledao celu seriju? Sto vise odmice sve je bolja, i sto je najvaznije kraj je perfektan.

 

Moj omiljeni lik :D :

 

real-humans-s1-e4-rick21.jpg

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...