Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

USA Izbori

Tko? 121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      35%
      43
    • Zlobaba
      19%
      24
    • Beli listic
      14%
      17
    • ne bih se cimao
      30%
      37

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Obama ima svoju krivicu, naravno ali Hillary i partija su apsolutni "carevi" vdje. "Sve ide svojim tokom, necemo nista da mjenjamo"

Nisam htio reći da je Obama kriv, samo da se veslati uzvodno može samo do neke mjere, onda se vesla slome. prvo jedno pa oba

  • Replies 4k
  • Views 351.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

RCP upravo proglasio PA i Trampa za POTUS.

ocekujem da hilari optuzi ruske hakere za lazne rezultate.

Mislim da bi Bernie mnogo bolje odradio svoju nominaciju, ako ni zbog čega drugog onda što ima manje putera na glavi, i nije ljudima ni približno antipatičan kao Hilari.

 

 

Ali htelo se hoi polloiu na silu nametnuti, pa sad eto vam ga na...  :fantom:

Uostalom, i za Bernija je narod kriv, she simply got more votes. 

 

as if it were that simple :lolol:

 

stvarno treba da poslusas Venomov savet

Само за Рођу који ноћас ради прековремено:

:naughty:

Nego, setio li se neko da napomene da je Alek pogresno odabrao stranu za prikloniti se ?

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Hillary nadmašuje Obamine marginse tamo gdje je Sanders bio najjači. Možda biste htjeli reći da bi Bernie dobio West Virginiju? hahahaha

da, recimo razvalila je Wisconsin i Michigan i Ohio... a nije da su te drzave nesto odlucivale, jeli

Gotovo, laku noć.

Michael Moore je bio u pravu.

 

Sjecam se kada je Colombani (bivsi direktor Le Monde-a) napisao kako je cudno sto Trump i Bernie imaju toliku publiku jer u Americi cvjetaju ruze (pricao o ekonomiji). :isuse:

Nego, setio li se neko da napomene da je Alek pogresno odabrao stranu za prikloniti se ?

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

 

tradicija mora da se postuje

Upravo - ni Bernie (kao ni Korbin u UK) ovaj trend ne mogu da zaustave. Videcemo sada kako ce Amerika postati great again u nacionalizmu.

Rumsfeld-style old Europe da se spremi...

I kako se u taj narativ uklapa cinjenica da su i trump i hillary kandidati za koje niko normalan nije hteo da glasa?

 

Stvar je vrlo prosta -- i pored svih naznaka, svi su propustili da primete u kakvom trenutku zive. I republikanci i demokrate. Prvi su ucinili sve da sprece Trumpa, drugi su progurali kandidata kojeg niko osim njih nije hteo.

QS called by AP, toeto

Good night and good luck.

I kako se u taj narativ uklapa cinjenica da su i trump i hillary kandidati za koje niko normalan nije hteo da glasa?

Pa glasaše za Trumpa hrpe nenormalnih, i to na pravim mjestima

 

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.