Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

 

Forenzičarka je već pokazala u Montevideu.

Pokazala je i vise od toga u nekoj domacoj seriji koja je isla na RTV-u. Vrhunska seks scena za srpske uslove :fantom:

 

 

 

Fali nam Vini ako planiramo ozbiljno da analiziramo ovo.

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Prvi put čujem za seriju, pogledao sam trejler i meni je ovo smešno. Nekako ne mogu da se naviknem na balkansku verziju američkih kriminalističkih serija sa "tragovima u kukuruzištu", forenzičarima i čudima...  :lolol:

Link to comment

Процедура у другој епизоди нема везе са животом. Седео сам и гледао епизоду са тужиоцем који се смејао.

 

Иначе, Наташа Нинковић има једну боју ноктију када јој дође муж Ане Софреновић а другу када после секса лежи са њим у кревету.

 

Иначе, јер на слици оца Јаковљевићевог Радован Стојчић!?

Link to comment

zaplet je dovoljno klasican i postavljem po novijem americkom/skandinavskom krimi kalupu da je serija sasvim gledljiva, uprkos losoj glumu, idiotskim akcentima, neprirodnim dijalozima i natasi ninlovic.

Link to comment

Иначе, Наташа Нинковић има једну боју ноктију када јој дође муж Ане Софреновић а другу када после секса лежи са њим у кревету.

to je moderni lak koji reaguje na promenu pH vrednosti u telu i skladno s tim menja svoju boju

Link to comment

Процедура у другој епизоди нема везе са животом. Седео сам и гледао епизоду са тужиоцем који се смејао.

 

Иначе, Наташа Нинковић има једну боју ноктију када јој дође муж Ане Софреновић а другу када после секса лежи са њим у кревету.

 

Иначе, јер на слици оца Јаковљевићевог Радован Стојчић!?

Nije ono R.S.

To je Svetac. Covek radio u muriji, radio na obezbedjivanju filmskih setova od strane MUP posle cak bio i vodja snimanja na par nekih filmova...

Svi u sobi skocili odma kad smo videli...

Link to comment

Meni je vrh što su angažovali Radovana (Milovog enforcera), koji ima soft spot za Kima Bodniu :love: to mi je izmamilo osmijeh

Ostatak... joj.

Rekoh ja, procedure su :lol:

Vučina i dalje na očekivanom nivou :D

Link to comment

Nije ono R.S.

To je Svetac. Covek radio u muriji, radio na obezbedjivanju filmskih setova od strane MUP posle cak bio i vodja snimanja na par nekih filmova...

Svi u sobi skocili odma kad smo videli...

Koji je to car, valjda ga zbog toga tako i zovu. Pojavljuje se u seriji u nekoj ulozi ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...