Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Jako ovo da se na carini krade... Ma nije moguće... fantom.gif
 
Jbt, svi znamo za onaj vic kad se mlad carinik oženi, pa kolege iz smene raspravljaju šta da mu kupe, jedan kaže auto, drugi kaže gliser,  treći kaže "a da ga ostavimo da sam radi jednu smenu?"... Ova druga dvojica skoče: "Pa jei ti normalan, to je baš puno"...
 
Dakle, setili se da se na carini krade...Sad baš...
Juče na nekoj kablovskoj TV vidim Nemanja Nenadić i jedan novinar.
I novinar kaže otprilike:
Pa čekajte toliko miliona to je ogromna cifra, dolazi se do 1% ili nešto manje BDP. Kako su to "propustili"? Ministarstvo finansija?

Da smo iole normalna država to bi bilo glavno pitanje.

.... Shiit has hit the fan!


Link to comment

Ćulibrk iz NIN-a je jutros na N1 rekao da je Vuk Cvijić istraživao slučaj Cvijan pre godinu dana, da je sve što su tada saznali ukazivalo na samoubistvo. Odlučili su da dalje ne kopaju tu temu iz poštovanja prema porodici. 

 

https://rs.n1info.com/vesti/culibrk-veliki-broj-dnevno-umrlih-a-ponasamo-se-kao-da-smo-zavrsili-sa-kovidom/

 

(videti poslednjih par minuta priloga).

 

Vučićevo obraćanje večeras će verovatno biti u sledećem tonu i fazonu - saznao sam za samoubistvo čim je utvrđen identitet i sprovedena obdukcija, patolozi i tužilaštvo su rekli šta su imali, pustite čoveka i porodicu na miru, da li ste vi normalni da podmećete da smo mi krivi, šta hoćete da kažete, da smo ga mi ubili, ovo je najprljavija kampanja protiv mene i moje dece ikada ali neka ja ću sve to izdržati, pa red bdp i odgovaranja na časovima geografije.

Edited by pacey defender
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Vrlo kontroverzni hrvatski novinar Domagoj Margetić kaže da su se čuli u decembru 2017, da je trebalo da se vide mesec ili nešto više posle toga u BG-u i da ne veruje u samoubistvo.

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Sto kaze Srdjan Milivojevic, daj zapisnik sa uvidjaja pa ce se videti dal se samoubio ili nije.

Tacno mesto utapanja. Jel imao sa sobom telefon, novcanik, licna dokumenta? Kakv crni 1000 i neki kilometar Dunava. 

 

 

Link to comment

Od ušća se računaju km reka. Npr Beograd je na 1169km.

 

Npr kad je Sava u pitanju, Ada Međica je na 8km, ostružnički most na 16, itd...

Edited by Johny
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, gospa buba said:

znachi od rumunjskog crnog mora. fino. mislim, ne menja stvar. mogli su i kordinate meridijana da daju :isuse:

 

Ali to je sasvim standardno obeležavanje u rečnom saobraćaju, pa verovatno i u ostalim dešavanjima vezanim za reku.

edit: ja sam mislio da se računa od izvora, zato što je ušće vrlo... razuđen pojam, a izvor je fiksan, kad se jednom zapište šta se smatra izvorom.
(tačna informacija o ovome je ionako samo par klikova daleko)

Edited by Frile
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Frile said:

 

Ali to je sasvim standardno obeležavanje u rečnom saobraćaju, pa verovatno i u ostalim dešavanjima vezanim za reku.

 

to i dalje ne menja cinjenicu da nekome ko procita vest apsolutno nece biti jasno gde je ta lokacija. :)

Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

Vučićevo obraćanje večeras će verovatno biti u sledećem tonu i fazonu - saznao sam za samoubistvo čim je utvrđen identitet i sprovedena obdukcija, patolozi i tužilaštvo su rekli šta su imali, pustite čoveka i porodicu na miru, da li ste vi normalni da podmećete da smo mi krivi, šta hoćete da kažete, da smo ga mi ubili, ovo je najprljavija kampanja protiv mene i moje dece ikada ali neka ja ću sve to izdržati, pa red bdp i odgovaranja na časovima geografije.

Ili će se i dalje praviti blesav.

Da su spomenuli samoubistvo kad se desilo pa da i ne bude toliko sumnjivo, ali ovako...

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...