Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Nemam tnjiter, ali kolega mi reče da je izašao twit u kojem se onaj dokument* sa prethodnih strana označava kao falsifikat. Jel može neko od vas uticajnih tnjiteraša da to pogleda?

 

 

*onaj dopis Predragu Popoviću od strane Republičkog javdnog tužilaštva

 

Charlie je i ranije raskrinkavao neke falsifikate:

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
41 minutes ago, Tale said:

 

Charlie je i ranije raskrinkavao neke falsifikate:

 

 

 

Ovaj analizirani fajl mi deluje kao da je uzet sa PPP iz mog posta. Ne umanjujući šansu da je sve ovo u ovom tvitu tačno, treba pomenuti :) da sam ja tu sliku dobio tako što sam uradio printsktin sa youtube klipa pa isekao u Paintu i prekopirao u PPP. pitanje koji je ta verzija merodavna za obradu. 

 

Ne verujem da je ovo direktni scan dokumenta, jer sam ja isekao dosta belog sa strane i poklapa se skoro sve (ivice i polozaj teksta) sa igledom ovog iz tvita.

Edited by Далибор
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Далибор said:

 treba pomenuti :) da sam ja tu sliku dobio tako što sam uradio printsktin sa youtube klipa pa isekao u Paintu i prekopirao u PPP. pitanje koji je ta verzija merodavna za obradu. 

Beška 2 u povoju.

Ako nisqm prsla s mozgom, ja sam pre tebe objavila neki tvit sa tim dokumentom ovde na temi.

Kapiram da je Wafls dokument prvo video na tviteru ko i ja.

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, steins said:

Činjenica da danas ceo dan ni Vučić ni bilo ko od podguznih muva nije reč rekao o svemu ovome govori da je ovaj udarac bio prilično neočekivan. Poslednji put se to desilo kad je pukla Jovanjica...

 

 

 

cini se da su poceli: 

 

Link to comment

mislim da se priča o tome da li je čovek živ ili ne završava kod toga da je AKB u avgustu 2018 zbog brisanja iz registra izvadila izvod iz matične knjige umrlih.

 

tabloid je uvek bio sredstvo preko koga su službe slale neke poruke i pustale informacije, pre par godina je to bila informacija da se bojan pajtić na fruškoj gori sastao sa svojim srndaćem iz strane ambasade  radi gej orgijanja. poruka upetljana u gomilu tabloidnog smeća je je pratimo te i znamo sa kim se sastaješ. 

  • +1 5
Link to comment
4 hours ago, Jumanji said:

Je l je to od njega pocelo?
Kazu u februaru na KTV?

 

On 16.3.2021. at 9:42, vememah said:

To je ova emisija, okačena je 28.2.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

13.10.2013.

Quote

Ličnost Danas: Vladimir Cvijan
...
Voli plivanje i šah.

https://www.danas.rs/ljudi/plivac/

 

Quote

U vezi sa smrću lica Vladimir Cvijan, u konkretnom slučaju, dežurni tužilac obavešten je da je dana 5.1.2018 godine, na 1164 km desne obale Dunava, u vodi, na rastojanju od oko 7 m od obale, zatečen, u tom trenutku NN muški leš, srednje životne dobi. Dežurni tužilac po službenoj dužnosti naložio je obdukciju leša, zajedno sa toksikološkom analizom, kako bi se utvrdio identitet preminulog lica i uzrok smrti. Nakon dostavljanje izveštaja policije i obdukciomg zapisnika, sa toksikološkim analizama, utvrđen je dentitet preminulog – Vladimir Cvijan, rođen 1976. godine, koje lice je preminulo usled utopljavanja. Na telu pokojnog nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali na mehaničke povrede, a iz rezultata toksikološkiih analiza moglo se zaključiti da ne postoje osnovi sumnje da je izvršeno krivično delo. Kako nije postojala bilo kakva indicija koja bi ukazivala na izvršenje nekog krivičnog dela, predmet je arhiviran 2018. godine, kažu iz VJT.

https://www.istinomer.rs/analize/vise-tuzilastvo-za-istinomer-o-slucaju-cvijan-telo-pronadjeno-u-dunavu-nije-bilo-povreda-predmet-arhiviran-2018/

 

Quote

 

na 1164 km desne obale Dunava

 

 

:ajde:

 

Ne bi slučajno napisali koordinate ili naveli neki bliski objekat da većina ljudi zna ili može da nađe o kojoj lokaciji je reč.

Edited by vememah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...