Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

37 minutes ago, radisa said:

Sipao™ Djilasa u izjavu, to je najbitnije, ostalo manje-više...

 

 

hahah koja su to govna jebote, pa najgori su uzjahali. najgori ikada u istoriji. Ovakvo ljudsko dno do sada nje dobilo priliku da vlada nikada nego bas sada kada sam im savremenik

 

supickumaterinu

  • +1 5
Link to comment
58 minutes ago, radisa said:

Sipao™ Djilasa u izjavu, to je najbitnije, ostalo manje-više...

Jedino nije pomenuo napade na predsednika i njegovu decu, pomisliće neko da je više zabrinut za svoju porodicu nego za njegovu.

Link to comment

Ne mogu da se sjetim da je neko više opravdavao svoj nadimak od ove ljudske karikature. Sve i da sutra postoji mogućnost da ovaj bude neki svjedok saradnik, ne bih dao ni 5 para na takvu mogućnost pa da ima ne znam kakav materijal u rukama.

U međuvremenu sam čak stekao i respekt za Dijanu koja bar nije probala da se izvuče preko predsednikovog anusa.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, keitel said:

Ne mogu da se sjetim da je neko više opravdavao svoj nadimak od ove ljudske karikature. Sve i da sutra postoji mogućnost da ovaj bude neki svjedok saradnik, ne bih dao ni 5 para na takvu mogućnost pa da ima ne znam kakav materijal u rukama.

U međuvremenu sam čak stekao i respekt za Dijanu koja bar nije probala da se izvuče preko predsednikovog anusa.

Još malo oblizivanja anusa...

 

Quote

Ministar odbrane Srbije Nebojša Stefanović rekao je da je Dijana Hrkalović na njegov predlog izabrana na mesto državnog sekretara MUP-a, ali da "ni njoj, ni bilo kome drugom, nisam dao mandat niti nalog da krši zakon".

 

- Spreman da budem poligrafski testiran pred nadležnim državnim organima - naveo je Stefanović.

 

- Dijana Hrkalović je na moj predlog izabrana za državnog sekretara MUP-a, što je potpuno jasno i što sam više puta javno i rekao. Kao što sam predlagao i postavljenja drugih funkcionera Ministarstva koje sam vodio, a koje je ministar ovlašćen zakonom da predlaže - navodi se u izjavi Nebojše Stefanovića objavljenoj na sajtu Ministarstva odbrane.

 

Link to comment
38 minutes ago, keitel said:

U međuvremenu sam čak stekao i respekt za Dijanu koja bar nije probala da se izvuče preko predsednikovog anusa.

Naravno da je probala pre tačno godinu dana, ne paziš na času. Samo izgleda nije uspela.

(Ceo intervju je vrlo zanimljiv, uzgred)

 

Pomenuli ste Vučića i Stefanovića, šta sa ove distance mislite o njima?

- Kao neko ko je mnogo godina proveo sa njima, pre svega mladih godina, od dvadesetih do tridesetih, kada čovek počinje da se formira kao odrasla ličnost, mogu da kažem da sam ponosna što sam imala tu čast da učim od njih. Aleksandar Vučić je čovek koji je toliko briljantan, toliko neumorno vredan, i toliko snažan lider, da osećam strahopoštovanje prema njemu, iako ljudi koji me poznaju za mene tvrde da imam petlju i da se ne plašim nikoga. Izaziva divljenje u svakom smislu, i mislim da mi kao građani Srbije treba da budemo mirni i srećni, što imamo takvu osobu na čelu države, koja nas vodi sigurnim i dobrim putem. Malo zemalja u svetu može da se pohvali takvim šefom države. Što se ministra Stefanovića tiče, za kog sam svedok već godinama da je iskren, lojalan i sposoban Vučićev saradnik, radeći s njim u MUP-u, videla sam neverovatnu želju i energiju da pomogne policajcima da žive bolje i oni i njihove porodice, jer to zaslužuju s obzirom na to koliko se teškim poslom bave, a s druge strane, da istovremeno rezultati rada Ministarstva budu izuzetni.

I naravno, tolika njegova energija, disciplina u radu, takva posvećenost policajcima, i bezbednosti građana, takva borba koju je ministar Stefanović lavovski izneo, uprkos brojnim neosnovanim napadima na njega, morala je da dovede do cilja u vidu nikad boljih rezultata Ministarstva i zadovoljnih policajaca. To što je on uradio za MUP nije uradio niko pre njega, i to će vam svaki policajac reći.

Od većih plata, bolje opreme, boljih uslova za rad, ogromnog broja vozila, pa do enormnih zaplena narkotika i visokog stepena rešavanja najtežih krivičnih dela. Naravno, sve to ne bi bilo moguće bez velike podrške i pomoći Aleksandra Vučića. Ponosna sam što sam imala priliku da radim s njima i da učim od njih. I hvala im na svemu, od srca.

Kako ocenjujete Vučićevu politiku danas?

- Vučić je čovek sa vizijom, i toliko iznad svih nas u svojoj genijalnosti, da je nekad teško ispratiti više koraka unapred šta je tu plan. I uvek je na kraju dobro po građane Srbije. Igra ozbiljan šah na međunarodnom nivou, i sjajno mu ide, koliko vidim. A ljudi ne mogu ni da zamisle koliko je to teško, i koliko čovek mora da bude mudar, da sve u svakom trenutku drži u glavi, da meri, da vaga, a sve u cilju toga da za svoju zemlju izbori najbolje moguće rešenje. To Vučić radi i svaka mu čast, ne znam kako to uspeva. On je jedna neverovatna kombinacija mudrosti kakvu svaki ozbiljan lider treba da ima, a opet, s druge strane, takve empatije, topline i želje da pomogne svakom čoveku, svakom građaninu ove zemlje. Neverovatna kombinacija ličnosti. Mislim da sve što je fascinantno, neobično, mudro i istinski dobro zaslužuje divljenje. A to je Aleksandar Vučić, specifičan i poseban.

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, askeladden said:

Ala Nesa kusa govna sa obe ruke

 

... lopatom.

 

Taj koji mu je dao nadimak da se predlozi za drzavnu penziju i sahrani u aleju zasluznih gradjana.

 

Pazi, on je sad i Hrkalovicku odjebo iako ih balavi guzi u paketu. Pa bukvalno kao da joj je rekao "optuzi me za sve, nek me hapse tamo pred izbore"... kakav usran covek, nesreca. Pa zbog svoje dece mu zabiberi debilu, cemu se nadas.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

 

 

Taj koji mu je dao nadimak da se predlozi za drzavnu penziju i sahrani u aleju zasluznih gradjana.

 

 

 

 

Ne bih baš Pecu Popovića na državnoj sisi i u aleji... :fantom:

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Uf, ja bih rekao da Slina nema čemu da se nada osim da odbrani goli život i ne zaglavi dugu robiju, a to su poprilično jaki motivi za ponižavanje koje njemu ionako nije strano. Gde bre da mu zabiberi, zna on najbolje sa kim ima posla i šta može da mu se desi. Nema šta on da štedi Hrkalovićku i da se nešto brine šta će ona da kaže kada od toga ne zavisi ništa. Od Vučića zavisi da li će da ga hapse ili ne, može Hrkalovićka pod zakletvom da priča šta hoće.

  • +1 1
Link to comment

Sad čitam i Slininu tužbalicu, i mozak mi zagrebe mala sličnost sa Diksinim intervjuom koji sam linkovala:

 

Slina 2021: "Svakoga dana sam, kaže Stefanović, špijun SAD, nije jasno samo da li me je na javnim sastancima zavrbovala CIA, DEA ili FBI, iako sam i od BIA i od drugih službi ove godine uredno dobio sertifikat za pristup tajnama najvišeg stepena poverljivosti."

Diksi 2020: "...jer ne volim da se naša država sramoti na međunarodnom planu zbog šizofrenih izjava Đilasove opozicije. Kad kažem šizofrenih, mislim bukvalno šizofrenih, jer kako biste drugačije tumačili da neko prvo kaže: „Nju je smenila DEA“, pa „Smenio je FBI“, pa „Smenila je CIA“, a onda „Ne, ne, ona je zaštićeni svedok DEA“. Pa odlučite se više, gospodo."

 

@ontopic

malo mi je nejasno kako to da se optuženi goran papić brani sa slobode, a diksi ne.

Za krivično trgovina uticajem zaprećena je kazna od jedne do osam godina zatvora. Goran Papić je na saslušanju kod tužioca negirao izvršenje krivičnog dela. Bio je uhapšen 9. marta, a pritvor mu je ukinut 29. aprila i sada se brani sa slobode.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...