Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

16 hours ago, Time Crisis said:

Dijanina vladavina :s_w:

 

 

 

Brate, ovo kao filmovi B kategorije - predsednik SAD je dobroćudni dekica, ali zamenik je evil mastermind koji šuruje sa zlikovcima.

Link to comment
1 hour ago, Šumejker-Levi 9 said:

 

Brate, ovo kao filmovi B kategorije - predsednik SAD je dobroćudni dekica, ali zamenik je evil mastermind koji šuruje sa zlikovcima.

Bice tu na kraju da je Djilasov covek Senta jr A Hrkalovicka je vrlo moguce odrzavala kontakte sa njima.

Link to comment
43 minutes ago, askeladden said:

Bice tu na kraju da je Djilasov covek Senta jr A Hrkalovicka je vrlo moguce odrzavala kontakte sa njima.

 

Samo da ne resi da u ocaju digne ruku na sebe sto se okrenuo protivu coveka koji nas vodi putevima nikad jaceg bedepea

Link to comment

https://www.krik.rs/ponovo-odlozeno-sudjenje-koluviji-i-pripadnicima-mup-a-bia-e-i-voa-e/

Suđenje policajcima i pripadnicima Bezbednosno-informativne i Vojnoobaveštajne agencije koji su optuženi da su štitili optuženog narko-bosa Predraga Koluviju i njegovo imanje na kome je pronađeno više od tone i po marihuane, danas je ponovo odloženo jer jedan od optuženih ima koronu, saznaje KRIK. Ovo suđenje odlaže se već pola godine, a sledeće je zakazano za početak decembra. 

  • Hvala 1
Link to comment

I Andjusara dobio priliku da se vrati u igru. :) kolika je ovo sve farsa. Ovako ćemo gledati i uhapšenu u nekoj emisiji za par godina kad dodje red na nju, a bude potrebna za neku drugu metu. 

 

Niko neće biti u potpunosti odbačen ili potrošen. Svako ima svrhu u nedogled. 

Edited by Mos
  • +1 7
Link to comment
Quote

Stefanović: Satanizovan sam u najgledanijim medijima i zabrinut za svoju decu

Ministar odbrane Nebojša Stefanović nazvao je "pokvarenim lažovima" sve one koji ga, kako je rekao, upliću u kriminalne afere, nelegalne veze sa stranim službama i pokušaje da se izvrši državni udar.

 

Stefanović je u pisanoj izjavi naveo da je prethodnih meseci izložen "besmislenim i neartikulisanim napadima", kako je rekao, čak i onih medija koji "tvrde da su drugačiji od Đilasovih i da se zalažu za neku drugačiju Srbiju od one koju smo nasledili 2012. godine".

 

Dodao je da je zbog "sve brutalnijih i bezobzirnijih laži u najtiražnijim i najgledanijim medijima u Srbiji zabrinut za bezbednost svoje dece".
 
"Satanizacija kojoj sam izložen, bez mogućnosti da ravnopravno odgovorim, svakako utiče i na moju porodicu. Spreman sam da odgovaram za svaku svoju grešku, ali neću da nosim na svojim i leđima svoje dece krivicu drugih ljudi. Zbog svega toga ću se boriti za istinu svakoga dana i makar na ovaj način štititi svoje ime i dostojanstvo", naveo je Stefanović.

 

6f6.jpg

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...