Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Nema žvalavo društvo apsolutno ništa konkretno protiv Dixy. 

Sve sam sigurniji da im nije pristala na ponudu.

Podlegli su ovi krupniji, ona kreće dalje u novi pohod, da ne kažem život.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Lep te jebo kakav tupcha joj je advokat :hail: ovaj kao da je bio kamiondzija pa kupio diplomu

ozbiljna je on njuška,samo jedan od tima advokata i sigurno jedan koji najbolje poznaje pozadinu slučaja

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, zmanic said:

Nema žvalavo društvo apsolutno ništa konkretno protiv Dixy. 

Sve sam sigurniji da im nije pristala na ponudu.

Podlegli su ovi krupniji, ona kreće dalje u novi pohod, da ne kažem život.

+1

 

Ako od svega imaju ovo natezanja sa lezbo akcijom onda su stvarno mrka kapa. Doduše vrlo neobično da takav ogavan naslov nikad ne stave za PM...

Link to comment
5 hours ago, Fakundo Sava said:

ozbiljna je on njuška,samo jedan od tima advokata i sigurno jedan koji najbolje poznaje pozadinu slučaja

Apsolutno.

 

Tačno zna šta i koliko bi trebalo da priča, zato i deluje Kauboju tako.

Link to comment



+1
 
Ako od svega imaju ovo natezanja sa lezbo akcijom onda su stvarno mrka kapa. Doduše vrlo neobično da takav ogavan naslov nikad ne stave za PM...


polako, to je oruzje iz prvog china, josh se igra. bice i to.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 3
Link to comment

Alo prenosi razgovor sa nekim požarevačkim policajcem koji je se zakleo da ova ima psihozu i da se ti podaci mogu naći u Požarevcu. Tako da će ova sasvim legalno dobiti neki džeparac kad ih tuži.

Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

ozbiljna je on njuška,samo jedan od tima advokata i sigurno jedan koji najbolje poznaje pozadinu slučaja

 

Mozda u struci ali ne ume recenicu da sastavi, pri tom komunicira kao da je u birtiji

Link to comment

On pokusava da komunicira precizno u okviru posla koji je preuzeo, novinarka ga instrumentalizuje za svoju pricu koja se oslanja na tabloidno pisanje i da ga natera da komentarise ista. Ajde da nije angazovan u slucaju, ovako je glupo.

Sve vreme pokusava da joj objasni da nece da ucestvuje u tome na sta se ona nameracila i pokusava da je resetuje. Zato i deluje kao da je u birtiji.  I ona kaze OK i pocne opet, sa tim upadanjem.  Primeceno i kod intervjua i drugih struka. 

 

Meni je ostavio dobar utisak.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Moonwalker said:

Ajde da nije angazovan u slucaju, ovako je glupo.

Upravo tako.

 

Prosto ne ide da advokat na TV odgovara na takva pitanja o klijentu.

 

Stvarno ne znam šta su očekivali da kaže kad su ga zvali, ili su samo računali na gledanost jer je Dijanin advokat.

Link to comment

Pa nista pozovu drugog advokata koji eventualno moze da komentarise na drugaciji nacin  

 

Ali razumemi ovo sto  @Caligula komentarise.

 

Mislim tu je sredina gde advokat u vidu Djuke umesan u zakonodavnu vlast glumi novinara i intervjuise nekog ko je u bio pritvoru i optuzen za ozbiljnu stvar, pa je ocigledno sve moze. Ludilo mozga. Uspelo se u tome da se svaki red unisti i obesmisli.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Facundo Orellana said:

Za Hrkalu me bole đon. Mogu i da je bese, njihovo je govno. 

Hapšenje Hrkaloviceve mi deluje kao igrokaz za EU političare - eto, hapsili smo kriminalce a evo uapsismo i mastermajnda u policiji, nema bezbednih, itede. A dalje se neće gledati, ni ka slini ni ka familiji, oni jadni ništa nisu znali... (A čim su saznali, sve su uradili da se zlo zaustavi)

 

Svi će znati da je ovo igrokaz, ali nažalost, trenutna garnitura EU političara su takva govna od ljudi, da će ovu SNS predstavu progutati sa apetitom, i interno učitati one koji vide šta se zbiva. Ali Srbija će napraviti korak napred ka EU, neko ko se tim bavio će dobiti pčelicu u svesku, KPI ostvaren, ma milina

  • +1 2
Link to comment
Just now, Zverilla said:

Hapšenje Hrkaloviceve mi deluje kao igrokaz za EU političare - eto, hapsili smo kriminalce a evo uapsismo i mastermajnda u policiji, nema bezbednih, itede. A dalje se neće gledati, ni ka slini ni ka familiji, oni jadni ništa nisu znali... (A čim su saznali, sve su uradili da se zlo zaustavi)

 

Svi će znati da je ovo igrokaz, ali nažalost, trenutna garnitura EU političara su takva govna od ljudi, da će ovu SNS predstavu progutati sa apetitom, i interno učitati one koji vide šta se zbiva. Ali Srbija će napraviti korak napred ka EU, neko ko se tim bavio će dobiti pčelicu u svesku, KPI ostvaren, ma milina

To je to... :hail:

 

Tako firme propadaju zbog loše postavljenih ličnih KPI-va... Ovde je problem što će propasti naša firma... :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...