Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Opozicija mora da batali sve ono što inače rade i sve svoje resurse da upregne u povezivanje ove grupe i ljudi na vlasti. Znači, sve drugo na stranu, Krušik, Jovanjica, Savamala, slom pravne države i medijsku diktaturu, ovo je drugi nivo igrice. Bukvalno zicer, prilika koja se ne propušta. Ako i ovo prođe drugu sigurno neće imati.

  • +1 7
Link to comment
51 minutes ago, keitel said:

Opozicija mora da batali sve ono što inače rade i sve svoje resurse da upregne u povezivanje ove grupe i ljudi na vlasti. Znači, sve drugo na stranu, Krušik, Jovanjica, Savamala, slom pravne države i medijsku diktaturu, ovo je drugi nivo igrice. Bukvalno zicer, prilika koja se ne propušta. Ako i ovo prođe drugu sigurno neće imati.

 

Samo ako joj Nesa ili FBI proslede koji snimak navodnog razgovora Velje sa 'sefom'. Sve ostalo je nedovoljno. Jos se nije odmaklo dalje od rekla kazala ili nekog tamo zandarma Vucka. 

 

Ovaj narod je toliko svikao na nemoral I korupciju tako da cinjenica da su neki narkodileri zaposleni u JKP zaista nikog ne sokira. 

Edited by dillinger
  • +1 2
Link to comment

Jebes ovu zemlju, a ne optuznicu. Lik zakolje coveka s predumisljajem, izadje lagano za 15 godina, oept tu kolje ili drzi dok kolju, i sad ce da bude svedok saradnik i sta, da izadje za koju godinu? Necu treci put da koljem, majke mi?

 

A ono za klanicu, DNK i prostoriju sam pitao zato sto mi je nejasan timeline tih istraznih desavanja. U kom trenutku su oni imali sta od dokaza? Ako su pre pretresa vec imali fotografije i snimke, kako nisu provalili da nisu pretresli celu kucu, nema te prostorije sa multimedijalnog materijala?

  • +1 1
Link to comment

Nisam gledao snimke niti me zanimaju, ali po ovim slikama koje iskacu kao pop up adovi i po tekstovima, deluje kao da su prostorije bile oblozene najlonom tako da verovatno izgledaju kao bilo koja prostorija.

Link to comment

U medijima je napisano da prostorija nije iz prvog puta ni bila otkrivena. I meni je taj detalj privukao pažnju ali se nadam da imaju neke metode kojima bi pre ili kasnije otkrili da u kući nedosgaje 20-30 kvadrata pošto po fotkama prostorija ne izgleda mala.

Link to comment
2 hours ago, ragasto said:

U medijima je napisano da prostorija nije iz prvog puta ni bila otkrivena. I meni je taj detalj privukao pažnju ali se nadam da imaju neke metode kojima bi pre ili kasnije otkrili da u kući nedosgaje 20-30 kvadrata pošto po fotkama prostorija ne izgleda mala.

LOL nasa policija da nesto nadje?Pretrazuju kucu kojoj je drzava asfaltirala put i u kojoj sede Vucicevi odredi.Ne da su ofrlje prosetali reda radi da se kaze da su bili tu.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, ragasto said:

ali se nadam da imaju neke metode kojima bi pre ili kasnije otkrili da u kući nedosgaje 20-30 kvadrata pošto po fotkama prostorija ne izgleda mala.

Horvatin: “Taj bunker-štek se nalazio kada se udje u garažu, ispod zadnje police skine se deo, ubaci se šraf debeli koji je stajao tu i poprilično se zapne i otvaraju se velika betonska vrata.”

 

Ne znam da li im je garaža bila odvojen objekat ili se nalazila u prizemlju same kuće, ali po opisu deluje da je prostorija za mučenje bila na podrumskom nivou sa skrivenim ulazom pa nije čudno da nije otkrivena odmah.

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, askeladden said:

LOL nasa policija da nesto nadje?Pretrazuju kucu kojoj je drzava asfaltirala put i u kojoj sede Vucicevi odredi.Ne da su ofrlje prosetali reda radi da se kaze da su bili tu.

Pa jes, ali rekosmo da je priču vodila međunarodna policija. Tako da ne verujem da bi bilo ošljarenja na uviđaju.

Link to comment

Одакле ти то да је увиђај вршила "међународна полиција". Шта је то уопште?

  • +1 1
Link to comment

Ne sam uviđaj, nego je kompletnu akciju vodila međunarodna policija. Taj termin sam upotrebio da ne bih uvek pisao Europol, FBI, valjda australijska policija i ne sećam se ko još. Tako je bar pisalo u medijima, zar ne?

@Hamlet Strašni

Link to comment
11 hours ago, ragasto said:

U medijima je napisano da prostorija nije iz prvog puta ni bila otkrivena. I meni je taj detalj privukao pažnju ali se nadam da imaju neke metode kojima bi pre ili kasnije otkrili da u kući nedosgaje 20-30 kvadrata pošto po fotkama prostorija ne izgleda mala.

ali taj detalj se pojavio još kad se idiot vulin slikao pored one gomile oružja, već je bilo prošlo tipa par meseci od hapšenja, pa kao eto uz pomoć svedoka su pronašli tajne prostorije i oružje i čini mi se one mašine za mlevenje...

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...