Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

1 minute ago, radisa said:

To mi malo nadrealno

meni je nadrealno da onako gadnoj pojavi ma koja žena (ili muškarac) želi da priđe dovoljno blizu za bilo kakav fizički kontakt.

 

having said that, budući da znam da su ga neosnovano povezivali sa onom petrom koja je usmrtila čoveka u saobraćaju, moguće je da je i ovo lupetanje.

Link to comment
27 minutes ago, pt 2.0 said:

meni je nadrealno da onako gadnoj pojavi ma koja žena (ili muškarac) želi da priđe dovoljno blizu za bilo kakav fizički kontakt.

Jako puno ljudi, i zena i muskaraca, koristi sex za ostvarenje zivotnih ciljeva... Jbg, te na koje je on, navodno, naskakao, nekako tako i izgledaju...

Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Jako puno ljudi, i zena i muskaraca, koristi sex za ostvarenje zivotnih ciljeva... Jbg, te na koje je on, navodno, naskakao, nekako tako i izgledaju...

Zar ne bese Petra Cvijic deo Vuciceve ergele?Ona je zgazila nekog mucenika i oslobodjena.

Link to comment

Pa prčalo se... Ja ne znam kad on to sve postiže...

 

Zna toponime, prati medije i naredjuje kako pisati, gleda 9 ekrana, jebe sve što hoda, biva jeban, vodi političko krilo mafije...

 

Realno, lik je zver... :fantom:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, askeladden said:

Zar ne bese Petra Cvijic deo Vuciceve ergele?Ona je zgazila nekog mucenika i oslobodjena.

Ne, nije.

Žena nema veze sa njim nikakve - ovo znam pouzdano.

( Iako joj se to prišivalo po medijima.)

Link to comment

Nažalost, da se izvučeš iz saobraćajke za koju si objektivno kriv, često je dovoljan i “dobar” advokat, ne moraš da budeš deo vladajućeg klana.

  • +1 3
Link to comment

i podanicima imponuje da mu pripisuju nadljudske moci. shto bi se inache histerichno motali oko nekog mlitavca? lakshe je tako, ljudina i mi oko njega :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, copkillah said:

Ne bi me čudilo i da je on pustio tu priču jer mu je imponovalo da ga povežu sa njom

 

Poprilično realno, s im šta je njegovo više ono žestoki momak sa šipke i kaldrme, Ovo bi mogla biti recimo Bebina ideja ili tako nekog iz piara i objektivno je dobra ideja.

 

Mislim na istu foru je i Joža pobedio Dražu :dry:

 

  • +1 1
Link to comment
Nažalost, da se izvučeš iz saobraćajke za koju si objektivno kriv, često je dovoljan i “dobar” advokat, ne moraš da budeš deo vladajućeg klana.
Ma naravno...
Ali to se tako odmah lepi...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, radisa said:

Jbt, vučić kako vidi neku u studiju, odmah joj dete pravi... Kakav j...č... :fantom:

 

To mi malo nadrealno, a za prepaid 066, to mi nekako deluje moguće, samo je to glupo... 

 

vnogo kaze da psiho ima petoro dece sa cetiri zene. nije ni cudo da su mu potrebne sve te miljarde, treba to izdrzavati. a osim decaka danila koji radi za 500 evra, ostala deca su maloletna.

Link to comment

Vnogo je Brkić za sirotinju, što mu dođe valjda Brkić na kvadrat. Čita Tabloid pa prepričava, ne znam samo za koga. Vjerovatno za nepismene.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...