Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

6 hours ago, pt 2.0 said:

 

pratim i podižem

666058530_Screenshot2021-08-05.gif.a8b3b842d8c931d40d8dcac6c58b3755.gif

 

zastrašujuće je ne samo to kakve fuksetine i drugi ološ opšte prakse zauzimaju (ili su zauzimali) ključne državne funkcije, već i to na kom nivou razvoja su njihovi umovi...

 

Ovo isto vide i ljudi sa one strane zakona samo to njima nije strasno, oni vide priliku. Meni je zao sto trpe i profesionalci koji bi mozda ranije pokupili ove ludake. Ako sam dobro shvatio postoji vremenska razlika od nekoliko meseci izmedju dobijenih/stecenih informacija i dejstva. Isto tako postoji kontinuitet stvaranja grupe a sve vreme je neko radio na terenu i imao materijal sa kojima nije nista mogao da ucini jer su ovi koristeni za suzbijanje nekog deranja, sto je njima bila sporedna smaracina. 

Link to comment

https://rs.n1info.com/vesti/otac-inspektora-jovica-moj-sin-nije-umro-ubijen-je/

„Šta je sve inspektor Jović video u Rusiji ostaće za sada tajna. Medjutim, javnost pamti da je tada objavljena fotografija na kojoj su u društvu Danila Vučića, sina Aleksandra Vučića, bili bar trojica navijača iz ekipe ubijenog Aleksandra Stankovića, poznatijeg kao Sale Mutavi. U društvu s Danilom bili su Aleksandar Vidojević zvani Aca Rošavi, Boris Karapandžić i Nemanja Srećković“, podseća „Vreme“.

  • Hvala 3
Link to comment
3 hours ago, James Marshall said:

Mislim da nismo mi već je prenesen neki tviter tred, a i to je Mond, neće propasti ako ga bude nelegalno čitalo par srpskih čitalaca. Plus mislim da nas oni neće juriti sigurno a sa druge strane ta vrsta nefer ponašanja nam ne treba da domaćim medijima tog tipa. Kao što rekoh, valjda je to neki prećutni dogovor. 

Ovo je moje mišljenje, doduše.

Ima u danasu preprič i glavni delovi...

 

https://www.danas.rs/politika/ponos-nekoga-je-strasno-zabrinulo-to-sto-je-fbi-nadzirao-sifrovane-komunikacije/

  • Hvala 1
Link to comment

Ovo je bio copor besnih pasa ubica,njih su verovatno placali drogom,nije ih bas interesovalo da razvijaju neku specijalnu mrezu dilera.Sto rece Agent Pistone bila ekipa u porodici koji su obozavali da ubijaju.Imali su kucu za ubistva i kad nisu nikoga ubili neko vreme,bivali su nezadovoljni,smoreni.

Link to comment

Ok, ovde je sabrano sve sto se beć znalo i pisalo...

 

Kao pasioniranom pratiocu teme, mislim da nije bilo novih detalja oko ubistava, samo oko ovog mučenja klinca u prostorijama FK Partizan...

Link to comment
14 minutes ago, Mos said:

Sad sam pročitao i ne mogu da dodjem sebi. Posle neko pominje izbore i opoziciju. 

ja sam stala na pola. pripala mi muka u busu.

nedostaju mi reči da opišem užas koji osećam. nije trebalo ovo da čitam.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...