Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Ima homila vesti od 8-9 juna o sardnji sa FBI, cak u i Kuririma™... 

 

Jbt, samo da mu ovo poture na sledećoj KZŠ ima da doživi nervni slom i da viče da nikad nije rekao ništa o FBI...

  • +1 2
Link to comment

Zaklina vise ne zna da li da ga pita da li je bio nekad kod Vukovog spomenika ili da li ambasador Amerike laze kad pominje FBI u okviru istrage o Belivuku.

Link to comment

Sećate se da su snimljeni NN operativci u crnim uniformama bez vidljivih oznaka pripadnosti da iz Kasine izlaze sa kesama dokaznog materijala a mislim da i vozila u koja su ušli nisu imala oznake, ali za ovo drugo nisam sigurna.

 

Edited by halloween
Link to comment

postoji li neko logično objašnjenje zašto ni srpski ni crnogorski birn-ovi, krik-ovi i ostali ne prenose ovaj tekst iz le monda?

očekivala sam da danas sve gori, kad ono tajac

Link to comment
16 hours ago, *edited by mod said:

Ono što mene zanima je da li Slina i Žvaljo i dalje imaju internu komunikaciju. Tipa da li Slina na Viber pošalje neki gif sa Molderom i Skali a ovaj mu odgovori sa "E jesi me zajebao aki čekaj samo da te otkače Ameri, jebo sam te kad te stignem 🖕"

Ne verujem, u razgovoru sa trećim licima, oslovljava ga sa "gospodin Stefanović", a Erdogana i Đipinga- Taip i brat Si.

Edited by halloween
Link to comment

Lepo su im iz Evrope objasnili koji deo prljavog vesa mora da se baci da bi nastavili da drze oci zatvorene za namestanje izbora,politicka ubistva i slicne u svoja 4 zida aktivnosti. A USA ce nastaviti da drzi Vucica u buretu dok ne prizna Kosovo.Sto rece Dumanovic ,dva sitna Balkanska dripca resili da budu Eskobar u Evropi.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, mraki said:

Bez Nebojše na sutrašnjim naslovnicama, kako su samo sinhronizovani.

 

Oni i kad se svadjaju mi smo pravi neprijatelji, ne verujem im nista, tumaramo u njihovim bljuvotinama. Oni ce se dogovoriti, da su posteni i pravdoljubivi, da su normalni i da nisu zlotvori ne bi ni bili zajedno i sve lepo rapodelili medju sobom, sav ovaj nas silni kapital. Dok ima novca u opticaju nece niko nigde, sad su jos provalili da smo paljevina a to im je sav rad, da spekulisu i rovare, na njihovom smo terenu i nadamo se necemu, ajd da vidimo.

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, de Sisti said:

A sto je psihopati toliko vazno da nije fbi pomogao, a evropske agencije jesu? U svakom slucaju je neko sa strane odradio posao

 

To ti je njegov narativ od početka - pokušava da zavadi™ EU i Ameriku. 

Stalno ima te neke fore. Tako mali poremećeni Perica kapira politiku :isuse:

Link to comment
On 2.8.2021. at 1:48, *edited by mod said:

Ono što mene zanima je da li Slina i Žvaljo i dalje imaju internu komunikaciju. Tipa da li Slina na Viber pošalje neki gif sa Molderom i Skali a ovaj mu odgovori sa "E jesi me zajebao aki čekaj samo da te otkače Ameri, jebo sam te kad te stignem 🖕"

Marko Somborac čita forum 🤣

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...