Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

5 hours ago, James Marshall said:

Jedini utisak koji sam stekao gledajući ga u UN je da je još dosadnija verzija Rujevića.

Za početak, Rujević je novinar koji kada da gas, napiše nešto novo, što vredi pročitati, informisati se. Niđe veze. 

 

Nazad na temu:

https://nova.rs/vesti/hronika/newsmax-miljkovic-u-iskazu-vulin-odabrao-kucu-u-ritopeku/

 

Quote

Miljković na početku navodi da je ministra policije Aleksandra Vulina upoznao preko svog dede Svetozara Vujačića koji je savetnik ministra.

 

Ne znam je li ovo greška ili nije, ali ako je tačno, onda :ajde:. Inače žovijalan lik, advokat, rado viđen gost na nacionalnim frekvencijama, posvećen odlučnoj odbrani ugleda institucije predsednika republike srbije aleksandra vučića

Edited by pacey defender
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, pacey defender said:

Za početak, Rujević je novinar koji kada da gas, napiše nešto novo, što vredi pročitati, informisati se. Niđe veze.

 

I ja sam stekao takav utisak, a pratim ga i na Tviteru jer mi je i tamo zanimljiv.

Link to comment

Jbt, ja ozbiljno počinjem da mislim da su Vulin i Vučić bili bar jednom prilikom neke likvidacije i mlevenja, da vide kako to izleda...

 

I da Dixi ima slike sa događaja... I Slina... I ko zna ko još sve...

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Još jedan koji nikom nije odsekao glavu ali se sreo sa Vučićem i, to je važno da se naglasi, nikada i nikako sa Stefanovićem.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, Redoran said:

Još jedan koji nikom nije odsekao glavu ali se sreo sa Vučićem i, to je važno da se naglasi, nikada i nikako sa Stefanovićem.

 

 

 

 

Mene zanima šta ti želiš da kažeš ovim postom? 

Link to comment

Pa to je breaking news ako živiš ispod kamena. Mislim, ne vidim poentu potenciranja stvari koje su apsolutno jasne svima. 

 

Mislim imamo predsednikia države koji se bavi kupovinom prava za PL i smanjivanjem tona na utakmicama domaće lige, koji odlučuje koliko će klubova učestvovati u prvoj ligi u fudbalu. I nas takav ortodoksni ludak, ludak 200 kroz 200 vodi već deceniju a mi se bavimo da li okrivljeni za 2523532 ubistava lažu i negiraju ubistva. 

Edited by theanswer
  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...