Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Belivuk još najbenignije izgleda. 

Šolak je kao neki Hulk sa Ali Expresa

Hrkalović = Sam Rockwell

Đilas kao da su ga uhvatili dok cokće za maloletnicama koje prolaze ulicom.

Lazarević & Milo = Bob Rock i Sir Oliver

  • Haha 7
Link to comment
4 hours ago, morgana said:

a ne znam bas. penzosi su i dobar dio onih koji su rusili milosevica prije 20 g, ne pije meni to vodu angro.

Koji su to penzosi rušili Miloševića? Toliko ih je bilo malo da smo ih znali po imenu (baba Olga). Zašto bi rušili čoveka koji brani sistem u kojem su odrasli i živeli, najbolji od svih svetova?

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Zajebano izgleda Nebojša na ovoj slici.

Kao da je upravo izašao s robije pa okuplja staru ekipu.

 

Zajebano kao Vuk Kostić u UMO

Link to comment
36 minutes ago, Nikodije said:

konsiljere™ kaze da je djv izmislio onaj transkript, sklon sam da mu verujem.

Na stranu istinitost, ali zar nije ozbiljno sranje ako se prisluškuje razgovor izmedju advokata i klijenta?


Cela ta emisija na Pinku je bila užasna i treba je sačuvati za analizu, a bilo bi oberkul da je neka gerila obradi na YT i demaskira sve laži sve povrede prava i sve uvrede za zdrav mozak koje su tamo prodavane. Nešto kao 4 Jahača Apokalipse Explained…

Onaj Pink inače treba napalmom zaliti. U pokušaju da na EON-u nadjem tu emisiju - nisam bila sigurna gde je, ne drže se baš tajminga a ni onoga što piše u nazivima polja emisija, shvatila sam da tamo bukvalno nema ničega sem red rijaliti kurvi i džibera garnirano Vučićem i tim nekim budala-si-što-ideš-u-kinu nadrealnih sadržaja… Ne gledam Pink sem kad komentarišemo Hit tvit ovde pa ni ne znam, ali ono su bukvalno sadržaji za late hour a nikako nacionalnu frekvenciju…


Elem, prvo slušamo snimak o kojem je Redoran govorio (a pre toga nam je skrnava nakaza DJV sricala transkript navodnog razgovora advokata i njegovih klijenata?!) gde se grupa dogovara o navatavanju nekih likova da se vode u mesaru (ali se tu spominje i neki Papić - da li je to isti onaj korumpirani pandur koji je nedavno bio gost kod Djuke u YT emisiji - ili neki drugi?!) a onda se vraćamo u studio gde Djuka zaurlava “ovo više ovako ne može i hoću da znam je l mi imamo pravnu državu ili ne ako KRIK ima objavljenu izjavu optuženog sa sudjenja”, potpuno ignorišući činjenicu da se do pre tri sekunde emitovao policijski prisluškivan sadržaj u lajvu.

Dalje imamo marketinškog stručnjaka Krloa koji je svojim genijalnim umom pojasnio kako su Kum i Šiptar svojevremeno bili likvidirani kako ne bi bili neprijatni svedoci tadašnjoj vlasti dok su Belivuk i ekipa svi u zatvoru živi i zdravi jet - Vučić nema ništa s tim (da ima valjda bi ih ubio).

U nekom trenutku sam prestala da gledam. Više uopšte ne mogu da kontrolišem bes koji mi se javlja kad gledam te pacove iz kanalizacije… 

 

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

Hvala na prepricu.

 

Inace sve treba snimati i arhivirati...

 

Kasnije kad bude frke sami ce skidati sa yt.

Edited by bags
Link to comment
12 hours ago, msv said:

Zaoštravaju sa Nebojšom, evo dobio i zlu facu na naslovnoj Qrira

 

On danas najavljuje tužbe protiv medija koji ga povezuju sa mafijom 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...