Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

To je ona Anom aplikacija koju su inicijalno distribuirali preko nekog turskog krimosa iz Australije koji je bio ložana i nije imao pojma šta zapravo promoviše drugim krimosima? Sada se krije u Turskoj jer ga verovatno traži barem 50 hit timova, popadale su stotine kriminalaca širom sveta na osnovu tih podataka.

 

U ovom audio chatu na par mesta pominju da paralelno koriste i Sky, dakle nisu još odustali od nje u tom trenutku.

 

OK, valjda nije bilo uživo onda. Mada je i bez toga potpuno ludilo šta se tu sve priča, koji su to umovi, koje je to rezonovanje...

Link to comment
4 hours ago, April said:

Meni je u svemu najveća enigma sam Stefanović, koga niko ne može da smeni, šalje smireno drčne poruke Vučiću i na vojne vežbe dovodi Engleze gazdi i Rusima uz nos.

 

Neša Slina, ej?!

I Vučić je mislio da je u pitanju samo Neša Slina,ali sad vidi da će teško da otrese tu slinu.

 

 

 

Link to comment

Ne znam ni koliko se Amerima i FBI svidja ovo da njihove operativne uspehe koriste za unutarpoliticka delovanja.

 

Eksli, iz tog ugla je zanimljivo i sta sve FBI mozda ima u steku...

Edited by Malvo
  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, Redoran said:

Ono što me dodatno ostavlja bez teksta je da je nekotm, je li, ovo prisluškivao, da je iz onoga što ovi manijaci pričaju više nego jasno šta će da se dogodi u narednim satima i gde će da se dogodi - i ništa nije urađeno da se to spreči.

 

Da je nekomstalo da se takve stvari sprečavaju ne bi te grupe ni postojale duže od par meseci najdalje. Ako i najgluplji narkoman zna gde i kako da dođe do droge, valjda to zna i onaj što je plaćen da zna.

Link to comment

Koga zanima, ima na youtube Srdjan Nogo koji komentarise tekst iz KRIKa... (neko je pitao za Brkica.. ovaj deluje normalnije i manje preuvelicava od Brkica, a jednako lupeta)

Link to comment
8 minutes ago, Malvo said:

Ne znam ni koliko se Amerima i FBI svidja ovo da njihove operativne uspehe koriste za unutarpoliticka delovanja.

 

Eksli, iz tog ugla je zanimljivo i sta sve FBI mozda ima u steku...

 

Anom operacija je već uveliko poznata svetskoj javnosti. Priča sa tim uređajima je završena i ne verujem da je neki problem da se prikupljen materijal kontrolisano objavljuje.

 

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Ja sam upravo preslušao 6-minutni audio chat u kojem njih nekoliko finaliziraju operaciju dovođenja dve žrtve u klanicu (to je izraz koji koriste). Jedan od njih je onaj za kojeg tužilaštvo kaže da je najužasnije mučen i sakaćen od svih žrtava, drugi se izgleda izvukao tako što se u zadnji čas predomislio (mada to ne znači da ga nisu kasnije negde nahvatali).

 

Mogu samo da ponovim ono što sam već napisao: društvena zajednica zvana Srbija je u debelom čabru. Mnogo većem nego što izgleda. Mene je ovaj zapis kompletno ostavio bez teksta. Neću da kačim link ali ko još uvek nije ispunio dnevnu dozu zaprepašćenja, može da ga pronađe na sajtovima dežurnih blatoida.

 

Ono što me dodatno ostavlja bez teksta je da je nekotm, je li, ovo prisluškivao, da je iz onoga što ovi manijaci pričaju više nego jasno šta će da se dogodi u narednim satima i gde će da se dogodi - i ništa nije urađeno da se to spreči.

Taj se izvukao jer je nekom pomenuo pa je došlo do policije da je Belivuk "pokupljena" verovatno nisu hteli da rizikuju da ga ubiju dok je pod nekom vrstom policijske prismotre. Doduše što Radnik kaže nije se dugo izvukao, već su ga u Ušću stigli. Zanimljivo je jer se vidi da su se tu već malo odmakli kontroli.

Link to comment
4 minutes ago, mraki said:

Ko je ovaj Lazarević?

 

edit: mislim da prvi put vidim kako izgleda to mitsko biće Šolak

belivukov advokat

consigliere što kaže djv

  • Hvala 1
Link to comment

mi u stvari nemamo pojma kako je u tom loncu :unsure:
neprijatelj spolja izgleda tradicionalno monolitno, ali praksa nas uchi drugachije :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...